Profili i Dealer

stelicorte sa

stelicorte sa


Herr Pedro Oliveira

Rua Lameirão nº 68
4505 -727 Argoncilhe

Portugali
Ofertat tona të lartë
3785618.jpg
të plotë Bandsaw JOCAR JOCAR 1400
Band saw for Charriot Bcnykggges Diameter 1400 mm 4 years of use më shumë »
3640772.jpg
Makinë vertikale mulliri Herbert No.47 Herbert No.47
Table length 1828.8 mm Table width 431.8 mm Max load on table Vsdyoe Spindle taper 50 ISO Max. spindle speed 1525 rpm Spindle motor power 11.2 kW më shumë »
3640762.jpg
rrotullues VOLLMER VWM Vollmer VWM
bandsaws up to 206mm Very good conditions Ssyaf0 Rols habe been recondicioned for perfect band saw tension më shumë »
Dërgoni kërkesën për stelicorte sa

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3785618.jpg
të plotë Bandsaw JOCAR JOCAR 1400
Bcnykggges Band saw for Charriot Diameter 1400 mm 4 years of use
3640772.jpg
Makinë vertikale mulliri Herbert No.47 Herbert No.47
Vsdyoe Table length 1828.8 mm Table width 431.8 mm Max load on table Spindle taper 50 ISO Max. spindle speed 1525 rpm Spindle motor power 11.2 kW
3640762.jpg
rrotullues VOLLMER VWM Vollmer VWM
bandsaws up to 206mm Ssyaf0 Very good conditions Rols habe been recondicioned for perfect band saw tension
3640741.jpg
Multiblade pa Gabbiani SA300 Gabbiani SA300
Feeding carpet 300 mm Max saw blade diameter 350mm Najbf
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave