Profili i Dealer

Usedpress

Usedpress


Herr Ilya Nefedov

Domodedovo
Moscow

Rusi


numrin e telefonit Trego

Ussedpress. Russian dealer of used machines, with own warehouse 1800 sqr. metrs.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3616634.jpg
Sheetfedoffset KBA 105 105U-5+L
KBA RAPIDA 105U-5+L ALV2 CX 2008 year of production 131 mln impressions CX Pack for work with materials up to 1,2 mm PPL B7zggqd0 Ink temperature control GTW+WWE Baldwin washers (rollers&blank... më shumë »
3709888.jpg
Makinë të përsosur të detyrueshme Muller Martini Amigo Plus
4 clamps, cover feeder, Milling and spine. Hotmelt spine and side glue,belt delivery Bbxxa3r88a më shumë »
3709829.jpg
makinë hotfoil Yawa TYM 1050
Nonstop feeder Pull lay on operator side Hotfoil stamping device with 3 shafts Bbxwpj3taf Heated upper platen with 12 zones Nonstop delivery 14 mio më shumë »
Dërgoni kërkesën për Usedpress

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3616634.jpg
Sheetfedoffset KBA 105 105U-5+L
KBA RAPIDA 105U-5+L ALV2 CX 2008 year of production 131 mln impressions B7zggqd0 CX Pack for work with materials up to 1,2 mm PPL Ink temperature control GTW+WWE Baldwin washers (rollers&blank ...
3709888.jpg
Makinë të përsosur të detyrueshme Muller Martini Amigo Plus
4 clamps, cover feeder, Milling and spine. Hotmelt spine and side glue,belt delivery Bbxxa3r88a
3709829.jpg
makinë hotfoil Yawa TYM 1050
Nonstop feeder Pull lay on operator side Hotfoil stamping device with 3 shafts Heated upper platen with 12 zones Nonstop delivery Bbxwpj3taf 14 mio
3709806.jpg
makinë kanate 4 + 4 + 1 Heidelberg Stahlfolder TI 52
flat pile feeder Tremat 1. station 4 buckle plates (Ti52) Gosszbzto 2. station 4 buckle plates (2Ti52) 3. station 1 knife (KB1.52) delivery Fi52 noise reduction hood
3709789.jpg
Bander shumëfish Busch MB 74L
8 streamsˆ Inline banding of rows of paper piles Integrable in each cutting plant Bbxwdmnr87 Applicable for mixed sheets (patented machine system) Integrated feed pusher Increased output of the ...
3709760.jpg
Heidelberg ST 100 Heidelberg 100.2
Bbxv0x2o0a 8-feeders cover Feeder Stacker Rima
3709752.jpg
UV makinë shtypi Screen Sacurai SC 102AII
Sacurai SC102AII online UV dryer Technigraf Ptoljy Sacurai stacker ST102H
3709727.jpg
CTP Screen 8300 Screen 8300
Screen 8300 Bbxvq7eve9 Sirio TH120 online Stacker
3709707.jpg
Fidia Combi Estro Fidia Combi Estro
Fidia Combi Estro Mohandes Bbxvk8neul Robatec hot-gluer (4-spray) Vaccuum Feeder and Common feeder
3709696.jpg
Heidelberg MOZ-H Heidelberg M-Ofset
CPC 1-02 CP-tronic Alcolor Gorsaaoya high pile stream feeder, high pile delivery, straight 2 colours in very good working order
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave