Profili i Dealer

creamaster oy

creamaster oy


Herr kimmo kankare

Pursimiehenkatu 8
24241 Salo

Finlandë


numrin e telefonit Trego

Creamaster Oy is established in 2002 and is dealing sheet metal machinery and making service mainly on Amada sheetmetal machinery and lasers. htpps://creamaster.fi

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3614992.jpg
Prerja e lazerit me automatizim Amada/LKI LC 2415 aIII 4 kW
laser capacity: 4 kW 2q0pyq control: Fanuc AF 4000E running hours: 83000 h total power requirement: 72kVA kW Weight approx.: 7700 kg Dimensions (l x w x h) approx.: 5745 x 2630 x 2271 mm Descri... më shumë »
3615278.jpg
lloj makinash sarlin
Car-type furnace/heat treatment owen with 2 cars and 650 celsius max temperature. Ba3f37gnjo më shumë »
3615241.jpg
qethje Promecam BRG 4000A
heavy duty 4m shear in full working condition. M9qej më shumë »
Dërgoni kërkesën për creamaster oy

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3614992.jpg
Prerja e lazerit me automatizim Amada/LKI LC 2415 aIII 4 kW
laser capacity: 4 kW 2q0pyq control: Fanuc AF 4000E running hours: 83000 h total power requirement: 72kVA kW Weight approx.: 7700 kg Dimensions (l x w x h) approx.: 5745 x 2630 x 2271 mm Descri... më shumë »
3615278.jpg
lloj makinash sarlin
Car-type furnace/heat treatment owen with 2 cars and 650 celsius max temperature. Ba3f37gnjo më shumë »
3615241.jpg
qethje Promecam BRG 4000A
heavy duty 4m shear in full working condition. M9qej më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave