Profili i Dealer

L. Koreman & zn.

L. Koreman & zn.


Herr Leon Koreman

Galjoenweg 37
6222 NS Maastricht

Holandë


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit

Since being founding 1935, activities at L. Koreman & Zn. handelsonderneming BV have focused on the buying and selling of grinding and polishing equipment and replacement parts.
Initially the company concentrated on tyre retreads for the automotive industry, and later developed into a reliable partner providing a wide range of replacement products for the sand, grit, crushing and screening and recycling industries. L. Koreman & Zn. handelsonderneming BV represents miscellaneous well-known trading partners.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3611501.jpg
Makinë Allis Chalmers 12/40-2
M9mpn më shumë »
3611502.jpg
Makinë Trommelmotor Joki
Wqsdo më shumë »
3611504.jpg
Makinë Schleifringläufer Motor
Oakws2q më shumë »
Dërgoni kërkesën për L. Koreman & zn.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3611501.jpg
Makinë Allis Chalmers 12/40-2
M9mpn
3611502.jpg
Makinë Trommelmotor Joki
Wqsdo
3611504.jpg
Makinë Schleifringläufer Motor
Oakws2q
3611503.jpg
Makinë Trommelmotoren
Ewanuhp
3627334.jpg
Makinë Altairac Grizzly 13/30-2
Cejz73cg
3611516.jpg
Makinë Girlande Tragrollen (bb 800mm)
Fr9gcpil3
3611509.jpg
Makinë Girlande Tragrollen (bb 1200mm)
Ba2czvgy9v
3611510.jpg
Makinë Muldestationen mit NEUE Rollen (bb 1200mm)
Ba2cz8x8tw
3611511.jpg
Makinë Muldestationen mit Rollen (bb 1200mm)
M9mpx
3611508.jpg
Makinë Elektromotoren type B3
Ba2czlvtlu
3611505.jpg
Makinë Getriebemotoren SEW
Dle2vspr
3611512.jpg
Makinë Muldestationen mit Rollen (bb 1000mm) D
Dv3kly
3611514.jpg
Makinë Muldestationen mit Rollen (bb 1000mm) B
Odkcld0
3611513.jpg
Makinë Muldestationen mit Rollen (bb 1000mm) C
Ey9zmpz
3732155.jpg
Binder Bivitec 10/50-1
Jlpbrer2
3611507.jpg
Makinë ElektroMotor Lammers
Ba2czcenxt
3611555.jpg
Makinë Stork
Dltyqlzd
3611554.jpg
Makinë Warman Pumpen
Ophrmfc
3655233.jpg
Makinë Aufgaberinne AVITEQ (1400-650)
Cfrrqgb
3655234.jpg
Makinë Aufgaberinne AEG (1600-600)
Bqx8zs0c
3611553.jpg
Makinë Warman-Schabaver
Fe7inrb
162 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave