Profili i Dealer

BRODVEJ DOOEL

BRODVEJ DOOEL


Herr Zoran Markovski

Andon Dukov 4
1000 Skopje

Maqedoni


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Printin & packaging company

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3799003.jpg
PAPER REWINDER DEACRO R800A
Working width: 1060 mm Max.speed: 610 m/min Neqil Bcru8k338y Max. OD Roll 800mm Web guide BST EKR PRO COM 60 Baho02 Automatic Tension control Auto inflate Auto clamp Auto roll diameter, len... më shumë »
3799000.jpg
PAPER REWINDER DEACRO R800A
Working width: 1060 mm Max.speed: 610 m/min Neqil Max. OD Roll 800mm Bcru8k338y Web guide BST EKR PRO COM 60 Automatic Tension control Auto inflate Auto clamp Auto roll diameter, length, sto... më shumë »
3779211.jpg
DEACRO PËR REKUTUESIT TË LETRAVE Deacro R800A
Working width: 1060 mm Max.speed: 610 m/min Max. OD Roll 800mm Neqil Web guide BST EKR PRO COM 60 Automatic Tension control Auto inflate Auto clamp Auto roll diameter, length, stop, etc. Sec... më shumë »
Dërgoni kërkesën për BRODVEJ DOOEL

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3799003.jpg
PAPER REWINDER DEACRO R800A
Working width: 1060 mm Max.speed: 610 m/min Neqil Bcru8k338y Max. OD Roll 800mm Web guide BST EKR PRO COM 60 Baho02 Automatic Tension control Auto inflate Auto clamp Auto roll diameter, len... më shumë »
3799000.jpg
PAPER REWINDER DEACRO R800A
Working width: 1060 mm Max.speed: 610 m/min Neqil Max. OD Roll 800mm Bcru8k338y Web guide BST EKR PRO COM 60 Automatic Tension control Auto inflate Auto clamp Auto roll diameter, length, sto... më shumë »
3779211.jpg
DEACRO PËR REKUTUESIT TË LETRAVE Deacro R800A
Working width: 1060 mm Max.speed: 610 m/min Max. OD Roll 800mm Neqil Web guide BST EKR PRO COM 60 Automatic Tension control Auto inflate Auto clamp Auto roll diameter, length, stop, etc. Sec... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave