Profili i Dealer

XYNAMIX Vertriebs GmbH

XYNAMIX Vertriebs GmbH


Herr Thomas Plank

Weyringergasse /3 34
1040 Wien

Austri


numrin e telefonit Trego

Ihre Spezialist für Print, Druckweiterverarbeitung und Druckdienstleistung

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3642073.jpg
Lasersensor DENEX Gripper LED
Denex Gripper LED Laser Sensor V2u9kz më shumë »
3642050.jpg
etiketimi Machine PAGO/SITECH 6AM
Labelling machine incl. cutter fuer up to 80.000 labels on your print products Bbd9hs7h8c më shumë »
3606583.jpg
Bundlewrapper Sitma C960
wrappes bundels in plastic film Fn2lrnx më shumë »
Dërgoni kërkesën për XYNAMIX Vertriebs GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3642073.jpg
Lasersensor DENEX Gripper LED
Denex Gripper LED Laser Sensor V2u9kz
3642050.jpg
etiketimi Machine PAGO/SITECH 6AM
Labelling machine incl. cutter fuer up to 80.000 labels on your print products Bbd9hs7h8c
3606583.jpg
Bundlewrapper Sitma C960
wrappes bundels in plastic film Fn2lrnx
3606578.jpg
Bundlewrapper Sitma C960
wrappes bundels in plastic film Bazu3dq2js
3606570.jpg
FERAG Multi Disk FERAG Multi Disc
Ferag Multi Disc refurbished Bazuzxhojk
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave