Profili i Dealer

Kuhn and Partner

Kuhn and Partner


Frau Turdean Laura

Calea Aradului 23
410223 Oradea

Rumani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Leasing financiar extern: până în 2008 am intermediat finanţări prin leasing financiar extern şi până în 2011 am oferit posibilitatea refinanţării pentru bunuri din stocul celor recuperate.

Leasing financiar intern: oferim în continuare posibilitatea finanţării autovehiculelor (nu mai vechi de 2009) şi a utilajelor (nu mai vechi de 2008) prin leasing financiar intern. Colaborăm cu mai multe bănci şi firme de leasing din România.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3645685.jpg
Tumbler Inject Star Inject Star 1000 L
Tumbler Inject Star 1000 L Njpjs0lv më shumë »
3645652.jpg
Vakum-Packaging Machine WEBO WEBOMATIC CB 60-250 / DU 60-L
Automatic bag sealing line. Conveyor belt + automated machine. Ptmmwu më shumë »
3645671.jpg
Gjenerator i akullit të çipit WEBER WEBER WIS 1500
Production capacity: 1400 kg of ice chips per 24 hr. Made from stainless steel. Integrated refrigeration aggregate. Capacity 1400 l Nan2h më shumë »
Dërgoni kërkesën për Kuhn and Partner

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3645685.jpg
Tumbler Inject Star Inject Star 1000 L
Tumbler Inject Star 1000 L Njpjs0lv
3645652.jpg
Vakum-Packaging Machine WEBO WEBOMATIC CB 60-250 / DU 60-L
Automatic bag sealing line. Conveyor belt + automated machine. Ptmmwu
3645671.jpg
Gjenerator i akullit të çipit WEBER WEBER WIS 1500
Production capacity: 1400 kg of ice chips per 24 hr. Made from stainless steel. Integrated refrigeration aggregate. Capacity 1400 l Nan2h
3645672.jpg
Vakum vakum VEMAG VEMAG ROBBY 2
Filling rate: up to 3,000 kg/h. Portion weight: 5-60,000 g (can be set in increments of 0.1 g or 1 g). Portion speed: up to 650 portions/min (depending on product size, casing, portion size. Rotary vane speed: 0 - 100%, infinitely ...
3645678.jpg
Smoke shtëpi Rexpol Rexpol KVP 2
Smoke house Rexpol KVP 2 Bbfba0hc9o
3645637.jpg
Shtypi Shtypi: Web Offset Shtypni M ller Martini Müller Martini 2040/2024/2010/2028
""Primatech refurbished printing machine. Variable printing format. Paper width 520 mm. Printing width 508 mm. Feed roller diameter 1270 mm. Feed shaft diameter 70 mm. Paper length control device. Band aligner. 2 inverters between ...
3645659.jpg
Pesha dhe paketimi për NEWTEC NEWTEC CA9
Weighter and packer line for vegetables and citrus fruits. Novarov 100 depalletizer 1.2 tone deposit (3500 mm x 500mm). Produce elevator (2000mm x 600mm, Newtec 209XB metalic frame weighter, portioner system (for 3 packing machine ...
3645703.jpg
Centrifuga PX Separator / Disk me pirg Alfa Laval Alfa Laval BRPX 213SGV-34
Motor - 11 kw / 16.50 hp, 380/3/50. Includes: pump (1), electric control panel (1) and pipes. Speed mixing bowl: 7310 rpm. Fitted with 4-wheel mobile platform, it can be fastened with 4 screws. Grtz0uh
3813603.jpg
Njësi kondensimi me ajër të ftohur Copeland ZF48K4E-TWD-552
Description Brand Copeland Model ZF48K4E-TWD ID 7202 Ft0jmdd Status Active Price 4.900 € + VAT Year of manufacture 2012 Location București / Bucharest (RO) Air-cooled condensing unit with Copeland ZF48K4E-TWD-552 con ...
3813602.jpg
Kondensator me ftohje ajri Copeland MC-S9-ZB56KE
Description Brand Copeland Model MC-S9-ZB56KE ID 7203 Status Active Price 4.800 € + VAT Wwxpc Year of manufacture 2011 Location București / Bucharest (RO) Air cooled condenser Copeland MC-S9-ZB56KE manufacture in 2011. ...
3813601.jpg
Kondensator me ftohje ajri Copeland ZB45KCE
Description Nfr2b Brand Copeland Model ZB45KCE ID 7204 Status Active Price 1.200 € + VAT Year of manufacture 2011 Location București / Bucharest (RO) Air-cooled condenser Copeland ZB45KCE manufactured in 2011. Power ...
3806480.jpg
Furra rrotulluese raft Bassanina Rotor 68
Description Brand Bassanina Model Rotor 68 Cyclope ID 7189 Bct0trx9iq Status Active Price 7.200 € + VAT Year of manufacture 2006 Location Nova Gorica (SI) Rotating rack oven for bakery Bassanina Rotor 68 manufactured ...
3803456.jpg
Bimore stacionare betoni Texnokat Aristotelis M40 2250/1500
Description Brand Texnokat Aristotelis Model M40 2250/1500 Hj0yveska ID 331 Status Active Price 93.500 € + VAT Year of manufacture 2007 Location Ex Works Bucharest Texnokat Aristotelis M40 2250/1500 Stationary concret ...
3803428.jpg
chiller ftohur me ajër Trane CGAM 100 SE SQ
Description Brand Trane Model CGAM 100 SE SQ ID 7104 Status Active Price 32.000 € + VAT Year of manufacture 2015 Location Bucuresti, Romania Base unit module CHILLER TRANE CGAM 100 Refrigerant R410A Available static ...
3803426.jpg
Ftohëse me ajër Paketuar / chiller Trane CGMA 170
Description Brand Trane Model CGMA 170 ID 7105 Status Active Price 37.000 € + VAT Year of manufacture 2015 Location Bucuresti, Romania Base unit module CHILLER TRANE CGAM 170 Refrigerant R410A Available static pressu ...
3803416.jpg
Njësitë kondensuese për shërbime ushqimore Pro Froid Copeland Scroll
Description Brand Pro Froid Model Copeland Scroll Hj0mxvriy ID SH4797 Status Price reduced Price 19.000 € + VAT Year of manufacture 2010 Location Bucuresti, Romania ExWorks. Price is negotiable. Technical inspection ...
3796291.jpg
Makinë derdhëse lineare të shtrirjes së goditjes SIPA SF8 3
Description Brand SIPA Model SF8 3 ID 870 Status Active Price 63.000 € + VAT Year of manufacture 2003 Fuel Electric Working hours 45.746 ore Location Bucuresti, Romania Container size (max.): 7 l Output: 2000 U/h P ...
3792307.jpg
robot industriale Panasonic Pana-Robo AW-006A
Description Brand Panasonic Model Pana-Robo AW-0060A ID S23 Status Active Price 4.000 € + VAT Location Oradea, Romania Utilaj industrial - Robot de sudura Panasonic Pana-Robo AW-0060A Bcpwtvpgjt Technical inspection c ...
3792267.jpg
Etiketimi i librave dhe sistemi i renditjes Axiom P990827 g
Description Brand Axiom Model P990827 g ID 3672 Status Active Price 110.000 € + VAT Year of manufacture 2007 Location Bucuresti, Romania Technical inspection can be organized at least 24 hrs before the due date We s ...
3792247.jpg
Çekiç mekanik CFA 80
Description Brand CFA Model 80 Bcpwbziuxx ID 7114 Status Active Price 1.600 € + VAT Year of manufacture 1981 Location Zalau, Romania Mechanical power hammer CFA 80 manufactured in 1981. Needs general inspection and repa ...
3792238.jpg
Jig-turjelë GCM2M960 MGC-2M-960
Description Brand GCM2M960 Bcpv9docdo Model MGC-2M-960 ID 7113 Status Active Price 12.500 € + VAT Year of manufacture 1985 Location Zalau, Romania Jig-borer GCM2M960 manufactured in 1985. Electrical circuits need in ...
91 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave