Profili i Dealer

GOMET-MACHINERY

GOMET-MACHINERY


Herr HENRYK GORGON

ULESIE 29
42-265 DABROWA ZIELONA

Poloni


numrin e telefonit Trego


SPRZEDAŻ I POŚREDNICTWO HANDLOWE UŻYWANYMI OBRABIARKAMI DO METALU

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3813335.jpg
TST 200 CNC TRIPET TST 200 CNC
internal diameter 120 mm grinding depth 200 mm D3gidnkx swing diameter mm total power requirement 4 kW weight of the machine ca. t më shumë »
3813124.jpg
ZFWKK 460 WMW ZFWKK 460 X 10
MAX DIAM 460 7denqie MAX MODUL 10 më shumë »
3812309.jpg
gear Shaper STANKO 5B150
Bcvq3xnzcv MAX DIAMETER 800 MAX MODUL 12 Max stroce 200 më shumë »
Dërgoni kërkesën për GOMET-MACHINERY

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3813335.jpg
TST 200 CNC TRIPET TST 200 CNC
internal diameter 120 mm grinding depth 200 mm swing diameter mm D3gidnkx total power requirement 4 kW weight of the machine ca. t
3813124.jpg
ZFWKK 460 WMW ZFWKK 460 X 10
MAX DIAM 460 7denqie MAX MODUL 10
3812309.jpg
gear Shaper STANKO 5B150
Bcvq3xnzcv MAX DIAMETER 800 MAX MODUL 12 Max stroce 200
3810479.jpg
UPWS 16 VEB UPWS 16
Bcu92lgbrp MAX DIAM 70 CAPASITY 16T
3786545.jpg
ZGJIDHEN SPIRALIN E GEARATORIT TË GARANCISË SARATOV 525
MAX DIAMETER 500 Zgarbrnr MAX MODUL 10
3743509.jpg
HORIZONTAL BORING W 75A TOS W 75 A
Bcbqexn73v SPINDEL 75 ISO 40
3743508.jpg
Gërmimet e gërmimit STANKO STANKO 5843
Bcbqen3yiu MAX DIAMETER 800 MAX MODUL 12
3731367.jpg
bluarje cilindrike MATRIX GU 40 X 2150
MAX DIAMETER 400 Bb79cejhjh MAX LENGHT 2150
3670037.jpg
Gear Hobbing TOS FO16
MAX DIAMETER 1600 Bbmd3lywev MAX MODUL 16
3664148.jpg
Grinding Gear REISHAUER ZB
Bbknbj3kyu MAX DIAM 700 MAX MODUL 7 CHANGE GEARS 5 X GRINDING DISC
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave