Profili i Dealer

elumatec Benelux BV

elumatec Benelux BV


Herr Bas Ladestein

Hoogeveenenweg 204
2913LV Nieuwerkerk aan den IJssel

Holandë


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Der führende Premiumanbieter im Bereich Profilbearbeitung für unterschiedlichste Anforderungen und Werkstoffe.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3812396.jpg
Me dy kokë cutting-off makinë Emmegi Linea TU/4
twin-head cutting-off machine 4.000mm with digital length control. Sawblade diameter 450mm. Hmoa9ukrm më shumë »
3812374.jpg
Qendra e përpunimit të profileve PVC Rotox SBA 485
Characteristic features: Overview of the units: • CNC machine with 3 interpolating CNC-axes and integrated SPS control • Approx. 60 to 140 window units per shift, depending on the specificat... më shumë »
3809890.jpg
Ruteri i kopjuar numerikisht i kontrolluar FOM Ares 30
Numerically Controlled Copy router with -90°, 0, +90° work table rotation for working on 3 sides and quik release spinale for ISO 30 cone - Z axis manual down-feed - Manual tool change cone ISO ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për elumatec Benelux BV

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3812396.jpg
Me dy kokë cutting-off makinë Emmegi Linea TU/4
twin-head cutting-off machine 4.000mm with digital length control. Sawblade diameter 450mm. Hmoa9ukrm
3812374.jpg
Qendra e përpunimit të profileve PVC Rotox SBA 485
Characteristic features: Overview of the units: • CNC machine with 3 interpolating CNC-axes and integrated SPS control • Approx. 60 to 140 window units per shift, Wdt2uyw depending on the specification • For the mac ...
3809890.jpg
Ruteri i kopjuar numerikisht i kontrolluar FOM Ares 30
Numerically Controlled Copy router with -90°, 0, +90° work table rotation for working on 3 sides and quik release spinale for ISO 30 cone - Z axis manual down-feed - Manual tool change cone ISO 30 (Ares 30) - Tool collect f ...
3792272.jpg
Lustrim Bead Saw GLA 403 Rotox GLA 403 +
Glazing Bead Saw GLA 403 including automatic length measuring system Vsimmq
3792265.jpg
4 - Kryesor Saldim Maschine PVC Hollinger F-EP-SB-400-300-1
4- Head Welding Maschine horizontal 4 x 3 mtr. 02jhhgaj
3792168.jpg
Këndi Makinë pastrimi PVC Rotox EPA 470
CNC corner cleaner with 2 interpolating axes for a complete finishing of corners of uPVC window frames. Bcpvkh2yji
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave