Profili i Dealer

Onexim Maszyny

Onexim Maszyny


Herr Karol Poremba

Czereśniowa 13
63-620 TRZCINICA

Poloni


numrin e telefonit Trego

Ofertat tona të lartë
3718497.jpg
"LUDY MACHINERY" "LUDY MACHINERY"
Bb0hgsmq9b më shumë »
3713931.jpg
Agripower
Ncqql më shumë »
3681253.jpg
Peromac Peromac KKX 1300
2 x 22 kw vacum (1) steel shaft (2) Gummischaft (3) brushes Clqj0df complete machine + documentation Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndod... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Onexim Maszyny

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3718497.jpg
"LUDY MACHINERY" "LUDY MACHINERY"
Bb0hgsmq9b
3713931.jpg
Agripower
Ncqql
3681253.jpg
Peromac Peromac KKX 1300
2 x 22 kw vacum (1) steel shaft (2) Gummischaft (3) brushes complete machine + documentation Clqj0df Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndod ...
3708781.jpg
GABBIANI AXIOMA 125 GABBIANI AXIOMA 125
AXIOMA 125-4500 X 2200 DX Machine configuration on request Nclpn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3708777.jpg
Përparësia IMA 700 IMA ADVANTAGE 700
Machine configuration on request Bbxmvzhupj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3708376.jpg
Fushat FW 952 FELDER FW 952
(1) steel roll diameter 125 mm (2) aggregate 55 Shora - diameter 125 mm (3) segment boots - 17 sectors, 54 mm wide -11 kw motor -infinitely variable feed speed 3.7-16 m / min -uniform regulation ...
3654183.jpg
Hoffmann Hoffman MS 35 SF
HOFFMANN MS 35 F - double saw, do 10/2009, year of construction machine for cutting profiles such as glazing beads, wreath frame, diaphragms etc. from wood, aluminum or plastic at at angle work piece ...
3690176.jpg
Profilschleifmaschine BRANDT KDS 520 + ZHR
Machine configuration on request Gi2ysytwa Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3639365.jpg
BIESSE Rover A-1332-EDGE BIESSE ROVER A 1332 Edge
-3280 mm x -1320 mm Y -4 AXES Machine configuration on request The offer has been translated automatically, which could have led to translation errors Lotzlwgf Shpallja është përkthyer auto ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave