Profili i Dealer

Mjtech.B.V.

Mjtech.B.V.


Herr Jan Van Aperen

Ecustraat 7
4879 NP Etten-Leur

Holandë


numrin e telefonit Trego


Ofertat tona të lartë
3594887.jpg
Shtypje me fuqi të vetme C-Frame me fiksime CHIN FONG OMP-60
C-Frame single crank power presses Capacity 60 Ton Stroke 130mm Die Height 300mm Slide adjustment 70mm Slide Area 700 x 400mm Bawh97ooah Bolster Area 900 x 520 mm Main motor 5.5kw Machine weight 4.2 ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Mjtech.B.V.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3594887.jpg
Shtypje me fuqi të vetme C-Frame me fiksime CHIN FONG OMP-60
C-Frame single crank power presses Capacity 60 Ton Stroke 130mm Die Height 300mm Slide adjustment 70mm Slide Area 700 x 400mm Bawh97ooah Bolster Area 900 x 520 mm Main motor 5.5kw Machine weight 4.2 ... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave