Profili i Dealer

iNextUse.com, BOELI SKUPINA, d.o.o.

iNextUse.com, BOELI SKUPINA, d.o.o.


Frau Eva Cirnski

Mariborska cesta 57
2314 Zgornja Polskava

Slovenia


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Ofertat tona të lartë
3674731.jpg
Shkallë ngritëse motorike BOECKER BOECKER ALBERT HD26
Nbkhl Motor hoist ladders BOECKER is in very good condition. Viewing by pre-arranged term only. më shumë »
3667631.jpg
AGIETRON 200c Erozioni i ndezjes së shkrepës AGIE AGIETRON 200c
Die-sinking spark erosion machines EDM AGIETRON 200c Unchecked since 2013 Battery does not work The machine is equipped with refrigerator and water collector. Overall dimensions machine: Length... më shumë »
3667496.jpg
Makinë shiritore RRB Kikinda Kikinda RRB-175
Machine is in good condition, working. No magnet includeed. Gcirnngri Cup grinding wheel diameter: approx. 175 mm Table: 200 x 180 mm Net weight 500 kg më shumë »
Dërgoni kërkesën për iNextUse.com, BOELI SKUPINA, d.o.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3674731.jpg
Shkallë ngritëse motorike BOECKER BOECKER ALBERT HD26
Motor hoist ladders BOECKER is in very good condition. Nbkhl Viewing by pre-arranged term only.
3667631.jpg
AGIETRON 200c Erozioni i ndezjes së shkrepës AGIE AGIETRON 200c
Die-sinking spark erosion machines EDM AGIETRON 200c Unchecked since 2013 Battery does not work Nbdjp The machine is equipped with refrigerator and water collector. Overall dimensions machine: Length 2870 mm Width 1850 mm ...
3667496.jpg
Makinë shiritore RRB Kikinda Kikinda RRB-175
Machine is in good condition, working. No magnet includeed. Cup grinding wheel diameter: approx. 175 mm Gcirnngri Table: 200 x 180 mm Net weight 500 kg
3667493.jpg
Kutitë e plastikës TOMI TOMI d.o.o. Tomi
Plastic Boxes Machine TOMI is in very good condition and is still in working order (possibility to check how it works). Recommended material for use: Transparent OPS and Transparent PET Etbdsvf FREE Includeed: - 15 Tools wit ...
3667489.jpg
Makinë me vakum plastike VAKUPAK VAKUPAK d.o.o.
Plastic Vacuum Machine VAKUPAK is in very good condition and is still in working order (possibility to check how it works). Year of construction: 1962 Year of machine modification: 2005 Program system: Siemens Half automatic m ...
3666852.jpg
Makinë për derdhje me një goditje të vetme me njësi TINC TINCOO DHS-2L
The 2L single-station automatic blow moulding machinesinclude four series of DHS-2L. The Machine is a single station machine, and suitable for producing high quality container with medium output. It specializes in the manufacture ...
3666845.jpg
Die makinë fundosje TIK Kobarid TIK Kobarid
Machine is in very good condition. Torpdaa7 NOTICE! z-travel - occasionally does not show correct values! Working table: 300 x 450 mm Travels (x, y, z - travels): 300 x 200 x 200 mm
3666837.jpg
EDM CHARMILLE ROBOFIL 190 SL Charmille RoboFil 190 SL
Travels (X,Y,Z): 250 x 160 x 150 mm Table size: 550 x 300 mm System: CHARMILLES version MARKX 5D Includeed clamping system EROWA. Bblgcwgdav New computer with only 800 working hours. Changed monitor insteed of 13" there is ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave