Profili i Dealer

CNC Schleiftechnik Klein GmbH

CNC Schleiftechnik Klein GmbH


Herr Jesko Klein

Brackenheimer Straße 40 - 46
74397 Pfaffenhofen

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Die CNC Schleiftechnik Klein GmbH steht für ein dynamisches, junges Unternehmen das im Jahr 2005 gegründet wurde. Wir sind eine Servicegesellschaft für CNC / NC Schleifmaschinen in Deutschland.

Wir bieten ein umfangreiches Serviceangebot sowie Maschinenprogramm aus dem Bereich Schleifen an.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3710192.jpg
Copy frezë Friedrich Deckel GK 12
Copy milling machine GK 12 / manufacturer Friedrich lid 2q7mxq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3710189.jpg
Copy frezë Friedrich Deckel GK 21
Kopierfräßmaschine / manufacturer Friedrich lid Bbxz0td3ln Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3710024.jpg
Konvencional frezë Wanderer OFV
Table length: 800 mm Table width: 250 mm Hinoci Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për CNC Schleiftechnik Klein GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3710192.jpg
Copy frezë Friedrich Deckel GK 12
Copy milling machine GK 12 / manufacturer Friedrich lid 2q7mxq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3710189.jpg
Copy frezë Friedrich Deckel GK 21
Kopierfräßmaschine / manufacturer Friedrich lid Bbxz0td3ln Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3710024.jpg
Konvencional frezë Wanderer OFV
Table length: 800 mm Hinoci Table width: 250 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3649238.jpg
Fije, cilindrik i brendshëm dhe i jashtëm Doimak RER 500-G Combi
Doimak, on the grind TEC 2018 in Hall P / 9121 for more information visit. MAIN DATA RER 500 G COMBI • Top width 650 mm • Max loop length 620 mm • Tip height 200 mm • Maximum outside diameter 300 mm • Maximum d ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave