Profili i Dealer

Zvirex, Tržič, d.o.o.

Zvirex, Tržič, d.o.o.


Herr Damjan Mežnar

Cesta na Loko 21
4290 Tržič

Slovenia


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Ofertat tona të lartë
3738910.jpg
Tela me shpejtësi të lartë Hoffmann HA15 Kleim & Ungerer HA 15
6 machines with full equipment. Max. diameter 15mm. Bcafkd8ma8 më shumë »
3736762.jpg
makine Flat rëndë Kikinda URB-750
X = 750 mm Y = 350 mm Ss0770 Z = 300 mm The machine can be visited ensuing Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Zvirex, Tržič, d.o.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3738910.jpg
Tela me shpejtësi të lartë Hoffmann HA15 Kleim & Ungerer HA 15
6 machines with full equipment. Max. diameter 15mm. Bcafkd8ma8 më shumë »
3736762.jpg
makine Flat rëndë Kikinda URB-750
X = 750 mm Y = 350 mm Ss0770 Z = 300 mm The machine can be visited ensuing Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave