Profili i Dealer

KAMILA

KAMILA


Herr Krzysztof Paciorek

BIAŁOŁĘCKA 350
03-253 WARSZAWA

Poloni


numrin e telefonit Trego

Firma zajmuję się naprawą i sprzedażą maszyn masarskich.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3578533.jpg
KS 750 VACUM MIKSER KARL SCHNELL 750 VACUM
The machine is used. E88p3zf më shumë »
3678097.jpg
Mincer automatik-Mixer me porcion Mado-Kolbe MADO MEW621S / KOLBE PF110
The machine is located in Warsaw. Please contact us by e-mail with questions. Bboo8n7xqr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3677446.jpg
Stuffer stoqe për mish VEMAG DP15C
Machine overhauled, technically efficient, able to run on the spot. For additional information give by phone or email. Gffgyarag Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthi... më shumë »
Dërgoni kërkesën për KAMILA

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3578533.jpg
KS 750 VACUM MIKSER KARL SCHNELL 750 VACUM
The machine is used. E88p3zf
3678097.jpg
Mincer automatik-Mixer me porcion Mado-Kolbe MADO MEW621S / KOLBE PF110
The machine is located in Warsaw. Please contact us by e-mail with questions. Bboo8n7xqr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3677446.jpg
Stuffer stoqe për mish VEMAG DP15C
Machine overhauled, technically efficient, able to run on the spot. For additional information give by phone or email. Gffgyarag Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthi ...
3677428.jpg
FLOW PACK makine paketimi ULMA PV350
Machine in very good condition, after the review. The ability to demonstrate work on site at a dealer. Bboixb2dxu Questions, please contact via email. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe ...
3578518.jpg
Makina paketimi Ulma Pacific flowpack Hiszpania PACYFIK BF
Ulma Pacific flowpack packing machine. Barprspsmw The machine is used, very good technical condition
3581368.jpg
SEPARATORI MISHIT LIMA, FRANCJA RS70S
The machine is completely renovated, very good technical condition. Baskc8guny
3578538.jpg
VACUM TUMBLER Lutetia T4 Francja T4
Barpxrhc7k VACUM TUMBLER Lutetia T4 Used machine.
3578503.jpg
Makine MS 2021 VACUM TUMBLER Francja MS 2021
The machine is used, very good technical condition. Ewamuah
3578461.jpg
Makina Wolf Magurit 425 DE Magurit 425
Machine for grinding frozen meat M8mg7 MAX DIMENSIONS: 400X900X150. Very good technical condition.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave