Profili i Dealer

Maxman S.a.r.l.

Maxman S.a.r.l.


Herr Marc De Sutter

Am Duerf 14
9681 Roullingen

Luksemburg


numrin e telefonit Trego


Ofertat tona të lartë
3747910.jpg
Origjina në kuhlbox me kompresor 24V
Origine to kuhlbox with compressor 24V. in very good condition, no damage. Bcczekuv0g Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3737071.jpg
Kamion Mercedes 8.14 Mercedes 8.14
Mercedes truck standing to chassis, good. Ndhdp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3679876.jpg
rimorkio Tack
trailer tack. year of construction: 6/2005. Gf208jyee TARRA: 1230 kg MTM: 3500 kg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Maxman S.a.r.l.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3747910.jpg
Origjina në kuhlbox me kompresor 24V
Origine to kuhlbox with compressor 24V. in very good condition, no damage. Bcczekuv0g Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3737071.jpg
Kamion Mercedes 8.14 Mercedes 8.14
Mercedes truck standing to chassis, good. Ndhdp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3679876.jpg
rimorkio Tack
trailer tack. year of construction: 6/2005. TARRA: 1230 kg MTM: 3500 kg Gf208jyee Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3679872.jpg
MOTOR i për TGX MAN 19FT, 480PK
Motor for a MAN TGX, 480PK, 660000 km in the perfecten State. new injectors, commorail and EGR. Vse8ua Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3605794.jpg
VW Touareg VW Touareg
VW Touareg. year of construction: 4/2004 do not drive, oil pump kapot. Bv82kqrc light and Grill here, but are not image. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3605298.jpg
Traktor kamionë DAF DAF FTXF 105
DAF tractor unit. year of construction: 9/2007. 730000km Bazi8up0bs Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3597292.jpg
Pjesë këmbimi VW të ONE fur MAN
ONE VW, type: 6,100 year of build: 1/1989 2qz8pm 243000 km for demolition, replacement parts Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3579178.jpg
turbinë thithëse
suction turbine. Engine 5-7 PK Barvwixtrk Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3577702.jpg
TRUCK MAN MAN T 26 FNL
MAN TRUCK in good condition. Wprdg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3577646.jpg
Pompë uji Honda motor Honda WT30X
pump kan together working with water tank blow, zaugleitung 90-100 mm. benzineaggregaat. Fidya8qro geteste functionshafig, in good condition. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ket ...
3577376.jpg
motori Mercedes - Benz Mercedes - Benz
engine Mercedes - Benz V6, ongeveer 300000 km, SSK 26.260, little or no electronic, a small accidentschaden to valve levers, exhaust krumme, Manuel transmission. Fibhsbbra Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabim ...
3576761.jpg
Thickener Bomag Bomag BPH80/65 S
Thickener Bomag, with distance control but with spiraalkabel. M8krz Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3576241.jpg
Pastrues Tennant Tennant 275 II
Sweeper cleaning machine Tennant 275 II, seat machine. M8kbr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3576235.jpg
Rimorkio e rezervuarit të ujit Burg
semi - trailer Wf97a0jl weight of empty vehicle : 6440Kg deadweight capacity : 25560Kg
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave