Profili i Dealer

Van der Wekken Grafische Machines BV

Van der Wekken Grafische Machines BV


Herr Remco Wachter

De Kolk 54
8255 PE Swifterbant

Holandë


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

Van der Wekken Grafische Machines BV guarantees the purchase and sale, service and related activities of graphic machinery. We are the representatives of the large, well-known brands.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3705326.jpg
CMC Pratica
3 sheetfeeders; Gni2uofho 1 shuttle feeder; Delivery; Pump; 10.000 p/hour; Min. Format 80 x 110 MM; Max. Format 250 x 350 MM; më shumë »
Dërgoni kërkesën për Van der Wekken Grafische Machines BV

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3705326.jpg
CMC Pratica
3 sheetfeeders; Gni2uofho 1 shuttle feeder; Delivery; Pump; 10.000 p/hour; Min. Format 80 x 110 MM; Max. Format 250 x 350 MM; më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave