Profili i Dealer

FTS Food Technology Services AG

FTS Food Technology Services AG


Frau Claudia Grenacher

Heissgländstrasse 20
4133 Pratteln

Switzerland


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit

Die FTS Food Technology Services AG wurde 1999 gegründet. Aus einer Handelsfirma wurde mit den Jahren ein spezialisierter Betrieb, der die ganzen Bedürfnisse der Bäckerei - Branche abdecken kann. Lieferung von Neumaschinen und Gebrauchtmaschinen, Instandstellungs und Reparaturarbeiten, Anlageanpassungen nach Kundenwunsch.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3645173.jpg
Performanca: në varësi të numrit të rreshtave 1200 PC. Fritsch CTR Anlage
Programmatically Machine design in chrome-plated steel Performance: depending on the number of rows of 1200 pieces / h to 3600 PCs. / h Delta tools: (E.g. croissant) 90 x 120 mm 150 mm x 150 ... më shumë »
3645035.jpg
Derby E Winkler
2 work stations For idler Deposition on sheets Weight range: 40-140 grams Ndnswrpl Performance: 10'000 pieces / hour Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund ... më shumë »
3579746.jpg
4 furra me sistem ngrohje qendrore Miwe
Disassembled, cleaned and checked. 4 wagon oven ever 12 qm baking surface 48 sqm BF = 1 Thermooelzentrale (2-jaehrig, burner gas 350KW) 18 wagon oven with 10 conditions for sheet metal 600x1000mm ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për FTS Food Technology Services AG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3645173.jpg
Performanca: në varësi të numrit të rreshtave 1200 PC. Fritsch CTR Anlage
Programmatically Machine design in chrome-plated steel Performance: depending on the number of rows of 1200 pieces / h to 3600 PCs. / h Delta tools: (E.g. croissant) 90 x 120 mm 150 mm x 150 ...
3645035.jpg
Derby E Winkler
2 work stations For idler Deposition on sheets Weight range: 40-140 grams Performance: 10'000 pieces / hour Ndnswrpl Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund ...
3579746.jpg
4 furra me sistem ngrohje qendrore Miwe
Disassembled, cleaned and checked. 4 wagon oven ever 12 qm baking surface 48 sqm BF = 1 Thermooelzentrale (2-jaehrig, burner gas 350KW) 18 wagon oven with 10 conditions for sheet metal 600x1000mm ...
3630679.jpg
Ndarja e brumërave të bukës WP WP Parta SN 2020
Piston: 1 / 2 weight range: 200 gr - 750 gr. / 550 gr. 1600 gr. Performance: 1600 / 3200 PCs. / h Bbavkytc8x Customized chrome steel trim: 1 output left, machine complet is revised, all the releva ...
3569711.jpg
Bukë Machine Koenig Mini Rex 4000-TR
Weight range: 25-120gr. Band width: 180 mm M8dvp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3569635.jpg
Makinë jastëkësh ILAPACK Carrera 500 PC
Fully equipped Overall length: 4200 mm Details on request Uiq8qo2d Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3569600.jpg
Rotary raft furrë Wachtel Compact 1.10
Power: GAS Sheets: 980 x 580 mm Computer: 100 programs Chrome steel cladding Bao3pzzv8a With hood Weight: Per oven 1.7 t Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit ...
3569577.jpg
trazim makinë Boku AK 240
Dough capacity: 240 kg A total of 2 boiler Manual control 2 speed automatic Bao3i8ourj Mechanical boiler interlock Weight: Per Kneader 0.7 t Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa g ...
3569565.jpg
makinë spirale trazim Kemper SP50L
Spiral and kneading Bowl in chrome steel, guard Conversion Panel with membrane keyboard. 2 clock, timer, digital display Complet Instandgestellt, including repainting Uh3c8fa7 Shpallja është p ...
3569536.jpg
trazim makinë Diosna SP 240
Dough capacity: 240 kg A total of 1 boiler Manual control 2 speed automatic Hydraulic tank lock Weight: Per Kneader 0.7 t Ffyhb8v3a Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e p ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave