Profili i Dealer

Blue Machine

Blue Machine


Herr Karsten Møller Nielsen

Vejlsøvej 51
8600 Silkeborg

Danimarkë


numrin e telefonit Trego


Ofertat tona të lartë
3822321.jpg
Trump TrumaBend V850S
Type TrumaBend V850S Year 2004 Manufacturer Trumpf Nf0lr Model TrumaBend V850S Year of Manufacturing 2004 Serial Number B0503A0009 / F1025F Weight kg 8600 Electrical 3x400 V / 50 Hz ... më shumë »
3565715.jpg
Byspeed Bystronic 3015 Bystronic Byspeed 3015
Well maintained according to Manufactures recommendations Turbine replaced March/2014 X + Y spindle replaced July/2007 Teawpjat Type||Laserskærer CO2 Manufacturer||Bystronic Model||Byspeed ... më shumë »
3749744.jpg
Prima Power Platino 2040 CV5000
- Maintained according to service recommendations. - All service rapports available - Good cutting quality - Immediate delivery Type||Laserskærer CO2 Manufacturer||Prima Power Model||Platino ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Blue Machine

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3822321.jpg
Trump TrumaBend V850S
Type TrumaBend V850S Year 2004 Manufacturer Trumpf Model TrumaBend V850S Nf0lr Year of Manufacturing 2004 Serial Number B0503A0009 / F1025F Weight kg 8600 Electrical 3x400 V / 50 Hz Bending Length 2720 Tonnag ...
3565715.jpg
Byspeed Bystronic 3015 Bystronic Byspeed 3015
Well maintained according to Manufactures recommendations Turbine replaced March/2014 X + Y spindle replaced July/2007 Type||Laserskærer CO2 Manufacturer||Bystronic Model||Byspeed Year of Manufacturing|| 2002 Serial Num ...
3749744.jpg
Prima Power Platino 2040 CV5000
- Maintained according to service recommendations. - All service rapports available - Good cutting quality - Immediate delivery Type||Laserskærer CO2 Manufacturer||Prima Power Model||Platino 2040 CV5000 Year of Manufactu ...
3736551.jpg
Stenhøj 50.863
Manufacturer||Stenhøj Model||50.863 Year of Manufacturing|| 1979 Serial Number||27224 Available for Delivery||Immideatly Ndgth Pressekraft 200T (2000kN)
3733296.jpg
Bystronic Byjet 3015
Overhauled machine Hydraulic pump Overhauled Scraper conveyor New Bystronic laser safety lightscreen Gvnllftzq New MMC computer + remote 2 spare watercylinders available Manufacturer||Bystronic Model||Byjet 3015 Year o ...
3720821.jpg
Press Brake LVD PPEB 110 x 3100
Type || Edge press Manufacturer || LVD Model || PPEB 110 x 3100 Year of Manufacturing || 1998 Serial Number || 25018 Control || MNC 95 CNC control Length | mm | 3200 Width | mm | 2500 Weight kg | 10000 | Electrical || 400 ...
3720819.jpg
Durma 4020 Durma 4020
Type || Edge press Manufacturer || LVD Model || PPEB 110 x 3100 Year of Manufacturing || 1998 Serial Number || 25018 Control || MNC 95 CNC control Length | mm | 3200 Width | mm | 2500 Weight kg | 10000 | Electrical || 400 ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave