Profili i Dealer

Gietz & Co. AG

Gietz & Co. AG


Herr Patrick Gietz

Brüttiseller Strasse 8
8305 Dietlikon

Switzerland


numrin e telefonit Trego

Schweizer Vertretung für:
- Horizon Weiterverarbeitungsmaschinen
- Perfecta Schneidemaschinen
- Komori Druckmaschinen
- Foliant Laminiermaschinen
- Uchida Rill- u. Schneidautomaten
- Scodix

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3537132.jpg
Horizonti SPF-P9 / FC-P9
Availability: 1x demonstration machine, 2x new and original packed Jurshm For technical data see the brochure më shumë »
3537040.jpg
Duplo DBM-350 + DSC-10
We offer: Collator tower DSC-10 - 10 stations Bafnifnieq - Max. Paper insertion height 100mm - sheet size max .: 320x450mm min .: 139,7x210mm - put together in vibrating table or in DBM-350 Stitchi... më shumë »
3536846.jpg
Guillotine Perfecta 76UC
Very well maintained and little used Perfecta 76UC Equipment: - Air table + side tables left / right - max. Insert height 110mm - min. Remaining strip width 15mm - Press force 2 - 25kN E3hyvzmwo - i... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Gietz & Co. AG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3537132.jpg
Horizonti SPF-P9 / FC-P9
Availability: 1x demonstration machine, 2x new and original packed Jurshm For technical data see the brochure më shumë »
3537040.jpg
Duplo DBM-350 + DSC-10
We offer: Collator tower DSC-10 - 10 stations Bafnifnieq - Max. Paper insertion height 100mm - sheet size max .: 320x450mm min .: 139,7x210mm - put together in vibrating table or in DBM-350 Stitchi... më shumë »
3536846.jpg
Guillotine Perfecta 76UC
Very well maintained and little used Perfecta 76UC Equipment: - Air table + side tables left / right - max. Insert height 110mm - min. Remaining strip width 15mm - Press force 2 - 25kN E3hyvzmwo - i... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close