Profili i Dealer

Mercury-Auctions Srl

Mercury-Auctions Srl


Herr Mercury Auctions

via sant'orsola d 19
24122 bergamo

Itali


numrin e telefonit Trego


Ofertat tona të lartë
3877772.jpg
Veshje dhe artikuj mobiljesh për dyqane
Clothing and furniture items for stores On exclusive sale next October 25th 2018 at 11:30 at our offices in Bergamo For info on how to participate contact us office hours The assets are stored at I... më shumë »
3845139.jpg
Linjat e prerjes për spirale dhe vegla makine
On sale next September 27th at 10 am at our office in Bergamo Bc9cu0xv3t The machines are stored in the province of Milan, contact us to make an appointment or visit our Web. The machines can b... më shumë »
3845116.jpg
Linja e prerjes për spirale, 1000 x 3 mm Ocemi
On sale next September 27th at 10 am at our office in Bergamo The machines are stored in the province of Milan, contact us to make an appointment or visit our Web. The machines can be viewed in... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Mercury-Auctions Srl

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3877772.jpg
Veshje dhe artikuj mobiljesh për dyqane
Clothing and furniture items for stores On exclusive sale next October 25th 2018 at 11:30 at our offices in Bergamo For info on how to participate contact us office hours The assets are stored at Isola della Scala (VR) Garment ...
3845139.jpg
Linjat e prerjes për spirale dhe vegla makine
On sale next September 27th at 10 am at our office in Bergamo The machines are stored in the province of Milan, contact us to make an appointment or visit our Web. The machines can be viewed in operation Cutting lines, ma ...
3845116.jpg
Linja e prerjes për spirale, 1000 x 3 mm Ocemi
On sale next September 27th at 10 am at our office in Bergamo The machines are stored in the province of Milan, contact us to make an appointment or visit our Web. The machines can be viewed in operation Year of construc ...
3869386.jpg
MOBILI A ARREDI
In vendita esclusiva il prossimo 10 Ottobre 2018 alle ore 16:30 a Ardesio, Bergamo Per visionare il lotto contattateci allo e fissate un appuntamento ARMADIATURA CON N. 4 ANTE + N. 4 CASSETTI INFERIORI E N. 4 VETRINETTE CON MENS ...
3869381.jpg
pajisjet e ndërtimit
CONSTRUCTION EQUIPMENT For sale exclusively at 16:30 next 10 October 2018 in Ardesio, Bergamo To view the lot call us and make an appointment Drill press, MODEL RAGTO35PU, SERIAL NUMBER 932470, HOFMANN BRAND Band saw, WHITE BR ...
3869379.jpg
RIMORCHIO
RIMORCHIO In vendita esclusiva il prossimo 10 Ottobre 2018 alle ore 16:30 a Ardesio, Bergamo Per visionare il lotto contattateci e fissate un appuntamento Bdgem7nlsd RIMORCHIO PER CAMION CON CASSONE BASSO, TARGA CASSONE BG2 ...
3869374.jpg
GRU A TORRE FB MODELLO GH 151
In vendita esclusiva il prossimo 10 OTOBRE 2018 alle ore 16:30 a Ardesio, Bergamo Cxjzd2n8 Per visionare il lotto contattateci e fissate un appuntamento GRU A TORRE FB GRU MARCA FB, MODELLO GH 142, MATRICOLA 6806, SBRACC ...
3869372.jpg
GRU AUTOMONTANTE CATTANEO MODELLO CM64A
In vendita esclusiva il prossimo10 OTTOBRE 2018 alle ore 16:30 a Ardesio, Bergamo Per visionare il lotto contattateci e fissate un appuntamento GRU AUTOMONTANTE CATTANEO GRU AUTOMONTANTE IDRAULICA, MARCA CATTANEO, MODELLO C ...
3869235.jpg
Pëlhurat, veshmbathjet dhe pajisjet
Uezydjnt Single lot of woven stock, stock of clothing and equipment for the textile industry. Exclusive sale next 10 October, 09-30 hours Bergamo (BS) For more information contact us between 9-13, 14-18
3869232.jpg
Pajisjet dhe orenditë e zyrës
On sale on October 10th 2018 at 10:30 am at our office in Bergamo. For more information contact us between 9-13, 14-18 or visit our website. N. 4 metal drawers with 6 drawers; N. 1 photocopier Ricoh Aficio mod. MF3350; N. 1 ...
3843536.jpg
Zyra mobilje
Hvqbn2doq Exclusive sale on September 19th 2018 at 10:30 am at our Bergamo office For detailed catalog, info and appointments for viewing contact us or visit our website. The assets are stored in Gropello D'Adda (MI) Meetin ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave