Profili i Dealer

Bachmann

Bachmann


Herr Theo Bachmann

Südstraße 10
8845 Siebnen

Switzerland


numrin e telefonit Trego


Ofertat tona të lartë
3692038.jpg
CATERPILLAR Dieselhydr. Sistemi i drejtimit Caterpillar Typ: 3408 DI-TA
see specification / photos Bbsqzfvxig Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3584971.jpg
Shredder detyrë e rëndë Großschredder BUeHLER 1402G00064
Mobile, heavy duty shredder Performance characteristics: E.g. sleepers - perfectly zerschreddert Drones - video (20 mn) - link to request that. or youtube entering: Schredder Bühler incl. Dep... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Bachmann

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3692038.jpg
CATERPILLAR Dieselhydr. Sistemi i drejtimit Caterpillar Typ: 3408 DI-TA
see specification / photos Bbsqzfvxig Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3584971.jpg
Shredder detyrë e rëndë Großschredder BUeHLER 1402G00064
Mobile, heavy duty shredder Performance characteristics: E.g. sleepers - perfectly zerschreddert Drones - video (20 mn) - link to request that. or youtube entering: Schredder Bühler incl. Dep... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave