Profili i Dealer

Conaxet AB

Conaxet AB


Herr Bengt Soring

Strandvagen 2
69 74 Hammar

Suedi


numrin e telefonit Trego

Offering furnace technology for foam glass manufacturing

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3513624.jpg
Transformator 415 V ABB/Siemens
Few operating hours Bbyeqiiy We also have a Siemens rectifier më shumë »
Dërgoni kërkesën për Conaxet AB

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3513624.jpg
Transformator 415 V ABB/Siemens
Few operating hours Bbyeqiiy We also have a Siemens rectifier më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close