Profili i Dealer

UDM Machinery Trading

UDM Machinery Trading


Frau Nevin Bushati

Donatou Dimoulitsa 15
49100

Greqi


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


We offer: new, refurbished and used dairy equipment: feta cheese production lines, milk and cheese pasteurizers, yogurt pasteurizers, milk homogenizers, milk separators, cheese vats, mozzarella cookers and moulders, mozzarella packaging machines, milk pomps, curd pomps, milk cooling tanks, heat exchangers, juice and milk filling machines, cup filling and sealing machines, dosing machines, batch pasteurizers, ect.
We can cover your needs for pomp, valves and homogenizers spare parts for manufacturers like APV, INOXPA, CREPACO, GAULIN, ALFA LAVAL ect.

We are always looking for new partners and costumers giving us the opportunity for new cooperation and business relationship.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3474132.jpg
Pasteurizer qumështi UDM
Milk and cheese milk pasteurizer Capacity : 10.000 lt/h Complete with degasser New control panel Jupuwu më shumë »
3478666.jpg
Seperator qumështi Frautech Andritz CA71T
Elj7wavmk Milk and cream seperator With touch screen control panel Capacity 7000-11.000 lt/h më shumë »
3478742.jpg
Makinë për paketimin e vajit IMA
Machine with service Filling range : 125 gr-500 gr Mt2row Format avaliable 500 gr 1800 b/h më shumë »
Dërgoni kërkesën për UDM Machinery Trading

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3474132.jpg
Pasteurizer qumështi UDM
Milk and cheese milk pasteurizer Capacity : 10.000 lt/h Complete with degasser Jupuwu New control panel
3478666.jpg
Seperator qumështi Frautech Andritz CA71T
Milk and cream seperator With touch screen control panel Elj7wavmk Capacity 7000-11.000 lt/h
3478742.jpg
Makinë për paketimin e vajit IMA
Machine with service Filling range : 125 gr-500 gr Format avaliable 500 gr Mt2row 1800 b/h
3478679.jpg
Manuali i sekretarit të qumështit Westfalia Westfalia
Exellent condition Capacity : 1000-1500 lt/h 9unxhpwqx
3478714.jpg
Makinë për paketimin e vajit IMA
Crfcp7n0 Machine with service Filling range : 125 gr-500 gr Format avaliable 500 gr 1800 b/h
3478756.jpg
Makinë për paketimin e vajit IMA
Machine In very good condition Elkyqkpxe Filling range from 125-500 gr Capacity : 1800 b/h
3478882.jpg
Homogenizues i qumështit Niro Soavi
Yrkstc Milk homogenizer with two stage Niro Soavi Capacity: 6000 lt/h
3478874.jpg
gjalpë dybek Roversi
Csuymbs0 Butter churn Roversi Capacity 700 lt With homogenization system inside
3668298.jpg
Qumësht i freskët dhe krem ​​pastrues COMAT milk - 6000 LT/H - cream -3000 lt/h
Milk and cream pasteurizer Brand : Comat Bbltwdl8sk Capacity:6000 lt/h milk and 3000 lt/h cream In ecxellent condition Price:25.000 euro
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave