Profili i Dealer

Schotten&Hansen GmbH

Schotten&Hansen GmbH


Herr Jonas Stanek

August-Moralt-Straße 1-3
86971 Peiting

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Die Schotten&Hansen Gmbh ist ein mittelständisches Unternehmen mit Ihrem Sitz in Peiting in Oberbayern.
Neben dem Hauptgeschäft der Fußbodenproduktion, fertigt die Abteilung Innenausbau maßgeschneiderte Inneneinrichtung, sowie Treppen und Parketttafeln.
Aufgrund einer Umstrukturierung und Maschinenneuanschaffungen, werden derzeit diverse Maschinen verkauft.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3727483.jpg
porositësit e rendit Wagner Fördertechnik CS 2000
These pickers of the Wagner company was regularly checked by the customer service and is functional. Technical details see nameplate. Battery is included in the price. Eqbzu92 Charger is not ava... më shumë »
3641586.jpg
Kettenstemmer Alfred-Harbs Kettenstemmer
This Kettenstemmer is from the company of Harbs. F0xhul7ps He was not used long. Various swords exist 2 pinion and various chains. A complete tool set does not exist. Shpallja është përkthyer... më shumë »
3470023.jpg
Grini i përpunimit të gurit Ghines
This stone processing set hydraulic works, consists of stone cutters, profile/router and a hydraulic power pack. There is also tool and the machines function properly. G8u8ch Shpallja është përk... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Schotten&Hansen GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3727483.jpg
porositësit e rendit Wagner Fördertechnik CS 2000
These pickers of the Wagner company was regularly checked by the customer service and is functional. Technical details see nameplate. Eqbzu92 Battery is included in the price. Charger is not available for it. Shpallja ësht ...
3641586.jpg
Kettenstemmer Alfred-Harbs Kettenstemmer
This Kettenstemmer is from the company of Harbs. He was not used long. Various swords exist 2 pinion and various chains. A complete tool set does not exist. F0xhul7ps Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime ...
3470023.jpg
Grini i përpunimit të gurit Ghines
This stone processing set hydraulic works, consists of stone cutters, profile/router and a hydraulic power pack. There is also tool and the machines function properly. G8u8ch Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa g ...
3469487.jpg
Laminate Trimmer Brandt F 10/100
This laminate trimmer is directed in 1997 and fully functional. 9rydzxurp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave