Profili i Dealer

Autohandel C. Böhler

Autohandel C. Böhler


Herr Claude Böhler

Zeschwitzerstr. 10
04564 Böhlen OT Großdeuben

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

Bau- und Autohandel. Verkauf von sämtlichen Artikeln, Maschinen, und Fahrzeugen. Hallenräumung. Wir freuen uns auf Ihre Nachricht.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3465937.jpg
Bleschschneidemaschine bis 3mm
Sheet metal cutting machine up to 3 mm. Always covered, work, Office near the city of Leipzig. On castors. For more information, please look at the pictures. VG, Böhler 9qxb0jqkr Shpallja është ... më shumë »
3465933.jpg
stërvitje versch. Groessen
Open-pit mining drills from Leipzig! If you are interested please register. 25 pieces are available, partly new. From the ' 80s, various sizes available. VG Böhler Iwfcy0n Shpallja është përkthy... më shumë »
3465929.jpg
makinë saldim GKW
Welding machine from the 80s! For more info please that look at pictures or join me! VG Böhler 9qw9oadkj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodh... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Autohandel C. Böhler

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3465937.jpg
Bleschschneidemaschine bis 3mm
Sheet metal cutting machine up to 3 mm. Always covered, work, Office near the city of Leipzig. On castors. For more information, please look at the pictures. VG, Böhler 9qxb0jqkr Shpallja është ...
3465933.jpg
stërvitje versch. Groessen
Open-pit mining drills from Leipzig! If you are interested please register. 25 pieces are available, partly new. From the ' 80s, various sizes available. VG Böhler Iwfcy0n Shpallja është përkthy ...
3465929.jpg
makinë saldim GKW
Welding machine from the 80s! For more info please that look at pictures or join me! VG Böhler 9qw9oadkj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodh ...
3465925.jpg
ADLER Sewing Machine Adler Mit Motor
Adler sewing machine at Hall eviction found! About 50 years, as far as ready to use, simply check the PICT and sign up! VG Böhler Tf9jde0f Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime ...
3465889.jpg
vinç Abus Dessau Laufkran
Crane, 3000kg. Ready for operation, with control units. Please contact us! 9qwtqrcjb
3465887.jpg
vinç Abus Dessau Laufkran
Crane, 3000kg. Ready for operation, with control units. Please contact us! 9qws7oxa9
3465865.jpg
kompresor Elektromotorenwerk Wernigerode KR 1321/2
Ready for operation, complete machine, please call us for more details. Thank you! Tfnm3tij
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close