Profili i Dealer

TESORO TECHNIC s.r.o.

TESORO TECHNIC s.r.o.


Herr Hynek Bilek

Lidicka 19/700
60200 Brno

Republika Çeke


numrin e telefonit Trego

TESORO TECHNIC s.r.o. - Founded in 2015, we sell used and refurbished bakery machines

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3465486.jpg
Fabrika e rrymës së Pretzelit Grubelnik Rollo 2000
Pretzel stream plant, very Powerful, Industrial design, Stainless steel, with feeder (without the motor) Winding width 300 mm, width 600 mm long roll Wrap the dough up to 300g, Power about 3000 pc... më shumë »
3464313.jpg
Linja KEMPER QUADRO Kemper Quadro 6AU5
Line for Ciabattta. Divider (3 cutting blades): length: 250cm, height: 155cm, width: 120cm Drainage (3 hoppers): Length: 120cm, Height: 155cm, Width: 135cm C7mjxxz Mounting table for sheets: lengt... më shumë »
3667431.jpg
Këmbaleca për furra për furrë KÖNIG OH PASSAT KÖNIG
Bakery trolleys for ovens KÖNIG OH PASSAT. 20 pcs Nbddh Price: 140 EUR/pc Minimum for sale 10pcs. më shumë »
Dërgoni kërkesën për TESORO TECHNIC s.r.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3465486.jpg
Fabrika e rrymës së Pretzelit Grubelnik Rollo 2000
Pretzel stream plant, very Powerful, Industrial design, Stainless steel, with feeder (without the motor) Winding width 300 mm, width 600 mm long roll Wrap the dough up to 300g, Ehpfxxpao Power about 3000 pcs. / Hr, Winding m ...
3464313.jpg
Linja KEMPER QUADRO Kemper Quadro 6AU5
Line for Ciabattta. Divider (3 cutting blades): length: 250cm, height: 155cm, width: 120cm Drainage (3 hoppers): Length: 120cm, Height: 155cm, Width: 135cm Mounting table for sheets: length: 320cm, height: 115cm, width: 135cm ...
3667431.jpg
Këmbaleca për furra për furrë KÖNIG OH PASSAT KÖNIG
Nbddh Bakery trolleys for ovens KÖNIG OH PASSAT. 20 pcs Price: 140 EUR/pc Minimum for sale 10pcs.
3667412.jpg
Tas heq Werner&Pfleiderer WP HKL 1600
Used Bowl lifter for Bowls from DIOSNA. Hight of lifting cca 160 cm. Dv8a8u
3456223.jpg
ndan brumë Werner & Pfleiderer MUC 4G
WP Multimatic head machine type MUC 4G Short description: - fully automat dough divider and rounding machine - can be used as a head machine in front of a bread roll or as a single machine and is infinitely adjustable - the ma ...
3536451.jpg
Spërkat me spirale BOKU 160 BOKU 160
Dough spiral kneader from the German manufacturer of BOKU with 3 movable bowls. The capacity is 160 kg of dough. Stainless steel spiral, stainless steel spiral. Electric stroke of the head. M7dgd 2x timer, 2 speeds, left and rig ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave