Profili i Dealer

Ratio Recycling Baden GmbH

Ratio Recycling Baden GmbH


Herr Karun Alesha

Zeppelinstr. 10
76474 Au am Rhein

Gjermani


numrin e telefonit Trego

Ratio Recycling Baden GmbH aus Au am Rhein, zertifizierter Entsorgungsfachbetrieb

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3550439.jpg
cilindër me avull AXAIR AG MK5
AXAIR AG Steam Cylinder Bajkbmh8th Type: MK5 Visual 20 400 V / 3 / 50 Hz Dampf / Steam = 20 kg / h më shumë »
3516875.jpg
Unit bashkëprodhimi Comuna Metall 2725
380/5000 Electric power 52 kW [50 kW] E7fh3ukl Thermal performance without / with condensing boiler 97 kW / 117 kW Power consumption 163 kW [161 kW] Electrical efficiency 32% [31%] Thermal effic... më shumë »
3489997.jpg
Pallet alumini Schneider Leichtbau GmbH
used Aluminum Pallet in good condition More than 100 pcs available. Size: 1200 x 800 x 150 mm Manufacturer: 9xxeilrkn Schneider Leichtbau GmbH Freiburg Hercher Metallbau Merdingen Build: Buil... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Ratio Recycling Baden GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3550439.jpg
cilindër me avull AXAIR AG MK5
AXAIR AG Steam Cylinder Bajkbmh8th Type: MK5 Visual 20 400 V / 3 / 50 Hz Dampf / Steam = 20 kg / h
3516875.jpg
Unit bashkëprodhimi Comuna Metall 2725
380/5000 Electric power 52 kW [50 kW] Thermal performance without / with condensing boiler 97 kW / 117 kW E7fh3ukl Power consumption 163 kW [161 kW] Electrical efficiency 32% [31%] Thermal effic ...
3489997.jpg
Pallet alumini Schneider Leichtbau GmbH
used Aluminum Pallet in good condition More than 100 pcs available. Size: 1200 x 800 x 150 mm Manufacturer: 9xxeilrkn Schneider Leichtbau GmbH Freiburg Hercher Metallbau Merdingen Build: Buil ...
3464211.jpg
Akumulator me presion të lartë të fshikëzës Hydac SB400-50A1 / 212A9
SB400-50A1 / 212A9 400A Contains: 50 Liter M03ut year built: 2015 Operating Pressure: 400 bar Temperature min/max: -10°C/80°C Accumulator has not been used, shows storage and transport da ...
3464205.jpg
Akumulator me presion të lartë të fshikëzës Hydac SB330-32A1/112U-330A
Contains: 32 Liter Operating Pressure: 330 bar Sv8v3yen min. / max. Temperature: -10°C/80°C Weight: 190 kg Accumulator has not been used, shows storage and transport damages.
3464144.jpg
motor elektrik Siemens NEMA Premium Motor
Siemens NEMA Premium Motor Type: RGZEESDX Bgtdse8q Part No: 1LA03654EE41 / 1LE29823CB212AA3 Frame: 365T PS / HP: 75 U/m / RPM: 1800 60Hz 230/460V Shaft size: 320 mm (270 mm) x 250 mm ...
3460910.jpg
Njësia e ajrit / thithjes radiale Gardner Denver CEVF 3718-3 (31)
Filter cover and housing are missing.Pressure difference: -42,0 / - 70,0 mbarCapacity: 470/555 (max.) m^3Operating Mode: S1Motor rating: 2,2 / 2,6 kWSpeed: 2850 / 3400/minMachine is suitable for the s ...
3459558.jpg
kompresor Mahle MGK H 1001
Compressor served as a replacement. Functionality unknown. 9o2uxnahg
3459526.jpg
stërvitje stol Ixion BT 15 GL
Reaming Power: M2-M10 Theards per Hour: 1000 Normal Drilling Capacity: 15mm Thread Depth: 60mm Drilling Depth: 100mm Efxvqxugg Outreach: 215mm Foot-Operator inclusive (cable is cut but will be mount ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close