Profili i Dealer

Lufthansa Technik AG

Lufthansa Technik AG


Herr Claus Grote

Weg beim Jäger 193
22335 Hamburg

Gjermani


numrin e telefonit Trego

kontakte të tjera

Frau Helen Happe
LHT HAM
TV/F5

+4940507066593

Gjuhë: Deutsch, Englisch

Ofertat tona të lartë
3550812.jpg
Kardex Lektriever Kardex Lektriever 120-2012
Total playload: 2460 kg Dv0pc3 Dimensions: 2560 x 1460 x 3660 mm 230 V 9 A 50Hz 2 KVA më shumë »
3506458.jpg
mulli Kurt Siemer GmbH DS15/300
weight: 198 kg hs 1,5 kW 1 230/400 V 4,5/2,6 amp 1450 rpm sheet size in mm: 300/40/76 93qoawsq0 më shumë »
3506399.jpg
makine bluarje Elektra Beckum SL 175 D
weight: 100 kg dimensions: 400x200x1200 mm spindle speed: 3000 rpm 3~400 V 50 Hz 1,5 A 93p3obgs9 850 W më shumë »
Dërgoni kërkesën për Lufthansa Technik AG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3550812.jpg
Kardex Lektriever Kardex Lektriever 120-2012
Total playload: 2460 kg Dimensions: 2560 x 1460 x 3660 mm 230 V 9 A Dv0pc3 50Hz 2 KVA
3506458.jpg
mulli Kurt Siemer GmbH DS15/300
weight: 198 kg hs 1,5 kW 1 93qoawsq0 230/400 V 4,5/2,6 amp 1450 rpm sheet size in mm: 300/40/76
3506399.jpg
makine bluarje Elektra Beckum SL 175 D
weight: 100 kg dimensions: 400x200x1200 mm 93p3obgs9 spindle speed: 3000 rpm 3~400 V 50 Hz 1,5 A 850 W
3503000.jpg
Kapaku i shkarkimit Schwarz & Grantz GmbH
92qhout3yDimensions: 3000x1000x1500 mm Volume: 4,5 m3 sheet steel 1 mm galvanized
3460912.jpg
Tube CNC Bending Machine Unison Silkmead Evbend Evbend 1000
Weight: 365 kg Dimensions: 840 x 3658 x 1500 mm Tube Range: 3 – appr. 25mm (Tube range dependent on material type) Bend radius: 12 – 135mm Bend settings: 100 Dvxxjq Max tube length over mandrel: ...
3460891.jpg
frezë Deckel FP 42 NC
weight: 4005 kg dimensions: 2700x200x1800 mm (WxDxH) drive: 2.0 / 4.0 kW Spindle Speed variable 25 up to 2500 rpm working area: 170x500x370 mm turning table: 800x600 mm M0zm2
3460631.jpg
Printer termik Summa DC 4
max. Image width: 127.5 cm Resolution: Max 24x12 DPMM (609 x 304 dpi) M0zex Media Width: 61, 76 and 137 cm Print Type: Thermal Transfer Ink Type: Resin Ribbons: In Process or Spot Colors Metallic Ri ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close