Profili i Dealer

BG Techniek

BG Techniek


Herr Peter van Berlo

Beekerheide 18
5741 HC Beek en Donk

Holandë


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

Reparatie/revisie metaalbewerking handel & Transport bedrijf

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3522701.jpg
Operacioni manual Telemecanique
Hand bediening bovenloopkraan Afkomstig van een Kone kraan maar is universeel M3vyn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3466852.jpg
Frigorifer i ujit mbrapa Lastek LC 8-30
Re water cooler Ptg8de Type: LC 8-30 standard cooler fur u fur Lastimig 401 and 601 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3459807.jpg
kokrra-dantella lmv
Lathe with continuously Record mk 8 9o788bzc9 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për BG Techniek

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3522701.jpg
Operacioni manual Telemecanique
Hand bediening bovenloopkraan Afkomstig van een Kone kraan maar is universeel M3vyn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3466852.jpg
Frigorifer i ujit mbrapa Lastek LC 8-30
Re water cooler Type: LC 8-30 standard cooler fur u fur Lastimig 401 and 601 Ptg8de Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3459807.jpg
kokrra-dantella lmv
Lathe with continuously Record mk 8 9o788bzc9 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3459764.jpg
fshesar Powerboss SW 75 II-HD
Fuel: LPG gas engine Working width: 1500 mm. Broom pages: 500mm. Working hours: 2761 Hochkiper C08ab7fu Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndo ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close