Profili i Dealer

Tek Import-Export-Industriebedarfhandel-Maschinenservice

Tek Import-Export-Industriebedarfhandel-Maschinenservice


Herr Mustafa Tek

Im Heggerfeld 25
45525 Hattingen

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit

Wir Betreiben Maschinenhandel und bieten die Demontage alle art von Maschinen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3513632.jpg
qendra machining Yang Eagle und Okuma LT 15 MY, SMV600, SMV1000 und SMH 450
We offer 8 different machines as a package. Expect your offer. Four of them are CNC machines and 4 conventional machines. Juq2ja Okuma Lt15 my, built in 1996, with many tools. Yang Eagle SMV600 v... më shumë »
3513046.jpg
qendra machining Okuma LT15 M, MC-600H, AJV-35/120
Technical data is to see pictures. Would like to offer 3 machines as a package. If you are interested please register. Okuma LT 15 M, Baujahr1999. Evkdxjcow Okuma horizontal machining center M... më shumë »
3462576.jpg
frezë Posmill POSCNC-250R
Posmill vertical machining centre with 4 axes. Systems see Fanuc controller Oi MD PA + MGi more info Special options: -4th axis (axis of rotation) -Air through and the spindle -Oil separator -M... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Tek Import-Export-Industriebedarfhandel-Maschinenservice

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3513632.jpg
qendra machining Yang Eagle und Okuma LT 15 MY, SMV600, SMV1000 und SMH 450
We offer 8 different machines as a package. Expect your offer. Four of them are CNC machines and 4 conventional machines. Juq2ja Okuma Lt15 my, built in 1996, with many tools. Yang Eagle SMV600 v ...
3513046.jpg
qendra machining Okuma LT15 M, MC-600H, AJV-35/120
Technical data is to see pictures. Evkdxjcow Would like to offer 3 machines as a package. If you are interested please register. Okuma LT 15 M, Baujahr1999. Okuma horizontal machining center M ...
3462576.jpg
frezë Posmill POSCNC-250R
Posmill vertical machining centre with 4 axes. Systems see Fanuc controller Oi MD PA + MGi more info Special options: -4th axis (axis of rotation) -Air through and the spindle Egucpz2nq -Oil se ...
3459402.jpg
Motors dhe pompat e ujit SIEMENS
Various water pumps and motors. A still new packed in the carton. (SIEMENS) Wl7sk Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3459365.jpg
pa rrethore tabela MECAN-EUROPA
Swivel rotary table up to 800 mm Ri3ib0nf More data does not exist Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3459350.jpg
shtyp HERMANN GRIMM PYE 40
Pressing force 40 tons. 9ozwxyoaw There is no further technical data unfortunately. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3459314.jpg
torno
Turning length 250 mm to 1000 mm Cwx3qzps Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3459285.jpg
band pa BEHRINGER HBP 430A
Section range up to 500 mm Riendykv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3446893.jpg
CNC kthese / makina bluarje OKUMA LT15-MY
Turning diameter: 210 mm Turning length: 900 mm Control: OKUMA OSP 7000 L number of controlled axes: 7 swing over bed: 550 mm Swing over cross slide: 150 mm Centre distance: 1174 mm Traverse path ...
3439553.jpg
Carousel Jungenthal DK1400
Serial / make: JUNGENTHAL Model / type: DK 1400 Swing / turn. diam. 1400 mm Planscheibendurchm. / face plate diam.: 1250 mm Fe7dfsb Maximum Werkstueckgew. /. Max Walker of work: 10 t Rotar ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close