Profili i Dealer

Tamspark Oy

Tamspark Oy


Herr Jussi Tammisalo

Jokitie 3
37800 Akaa Finland

Finlandë


numrin e telefonit Trego

kontakte të tjera

Herr Juha Seppänen
Tamspark Oy
worldwide

Gjuhë: Englisch


Ofertat tona të lartë
3459286.jpg
Die fundosje EDM AGIE Agietron Integral 2
External dimension. Width: 1520mm- depth: 2205mm. height: 2580mm. Weight 2550 kg. Traversing path. ( X, Y, Z ) 350, 250, 350mm. Efvn97n8w Max electrode weight. 100 kg. Workpiece weight max. 400 kg... më shumë »
3459237.jpg
Die fundosje EDM AGIE Agietron Compact 3
External dimension. Width: 1700mm- depth: 2840mm. height: 2995mm. 9oyvcdsjf Weight 3450 kg. Traversing path. ( X, Y, Z ) 500, 350, 500mm. Max electrode weight. 200 kg. Workpiece weight max. 800 kg... më shumë »
3457413.jpg
Filloni vrimë EDM makinë Omega CM800
Machine dimensions: width 1200mm. depth 900mm. height 2200mm. Weight: 800 kg. Worktable size: 600x300mm. Worktable travel: X 300mm. Y 250mm. Z 350mm. D2f9dqf Work head W-axis 200mm. Spindle speed ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Tamspark Oy

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3459286.jpg
Die fundosje EDM AGIE Agietron Integral 2
External dimension. Width: 1520mm- depth: 2205mm. height: 2580mm. Weight 2550 kg. Traversing path. ( X, Y, Z ) 350, 250, 350mm. Efvn97n8w Max electrode weight. 100 kg. Workpiece weight max. 400 kg. Max. workpiece dimensions. ...
3459237.jpg
Die fundosje EDM AGIE Agietron Compact 3
External dimension. Width: 1700mm- depth: 2840mm. height: 2995mm. Weight 3450 kg. Traversing path. ( X, Y, Z ) 500, 350, 500mm. Max electrode weight. 200 kg. Workpiece weight max. 800 kg. Max. workpiece dimensions. Width. 990 ...
3457413.jpg
Filloni vrimë EDM makinë Omega CM800
Machine dimensions: width 1200mm. depth 900mm. height 2200mm. Weight: 800 kg. Worktable size: 600x300mm. Worktable travel: X 300mm. Y 250mm. Z 350mm. D2f9dqf Work head W-axis 200mm. Spindle speed C-axis 200 RPM. Max workpiece ...
3457355.jpg
Filloni vrimë EDM makinë Omega CM800 TNC 124 Heidenhain
Machine dimensions: width 1200mm. depth 900mm. height 2200mm. Weight: 800 kg. Worktable size: 600x300mm. Worktable travel: X 300mm. Y 250mm. Z 350mm. Work head W-axis 200mm. Spindle speed C-axis 200 RPM. Qwfhgogl Max workpiece ...
3449727.jpg
Prerje e prerjeve të telave AGIE Evolution 3
Machine weight: 4500kg. Dimensions: width: 2800mm. depth: 2400mm. height: 2220mm. Axis travel: X, Y, Z: 500x350x256mm. U, V: ± 70mm. Control type: Agie Vision ( V.5) control updated to pentium 200. Additional info: -Machine ha ...
3418759.jpg
Prerje e prerjeve të telave Charmilles Robofil 6030 SI
Manufacturer: Charmilles Technologies Country of origin: Switzerland 9c9vvzcah Manufacturing year: 2000 Machine weight: 3540Kg Axis travel: X: 628 Y: 398 Z: 158 U: ±48 V: ±48 Maximum workpiece dimensions 1260x685x200mm 800Kg su ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave