Profili i Dealer

Tischlerei Telser

Tischlerei Telser


Herr Ivan Telser

Handwerkerzone 191
39024 Burgeis/Mals

Itali


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Sämtliches angebotenes Material stammt aus Demontage einer Holzvergasungsanlage

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3665197.jpg
Sistemi i mbajtjes së presionit Eder Elko-mat MCM S3 10.0
For sale a pressure retaining system is the company of Eder, model Elko-mat MCM S3 10.0 Bbkwz77ynn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3665165.jpg
azotit Generator Isolcell PSA 20 SL
Selling a nitrogen generator of the company Isolcell is 20 SL model PSA S83zlumn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3456197.jpg
Gasengine me gjenerator MWM TCG 2016 V12 C
We are selling 2 MWM gasengines with integrated generator, included are: 2 intercoolers(table cooler), 2 control cabinets, 2 gas trains(gas control systems), 4 tanks(used for the oil circulation). Fo... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Tischlerei Telser

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3665197.jpg
Sistemi i mbajtjes së presionit Eder Elko-mat MCM S3 10.0
For sale a pressure retaining system is the company of Eder, model Elko-mat MCM S3 10.0 Bbkwz77ynn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3665165.jpg
azotit Generator Isolcell PSA 20 SL
Selling a nitrogen generator of the company Isolcell is 20 SL model PSA S83zlumn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3456197.jpg
Gasengine me gjenerator MWM TCG 2016 V12 C
We are selling 2 MWM gasengines with integrated generator, included are: 2 intercoolers(table cooler), 2 control cabinets, 2 gas trains(gas control systems), 4 tanks(used for the oil circulation). For exact specifications look at ...
3411141.jpg
DMN Westinghouse Knife-Porta-Valve DMN Westinghouse Plattenschieber FM200
We offer the following DMN Westinghouse knife-gate-valves(last row=quantity) DMN Westinghouse (Modell unbekannt) DN500 -1 pcs. DMN Westinghouse FM2004 DN100 -1 pcs. DMN Westinghouse FM200CS DN250PN -2 pcs. DMN Westinghouse FM200G ...
3411114.jpg
Butterflyvalve / mbyllese-valvul KSB Amri Boax-B
We offer the following KSB Butterflyvalves(last row=quantity) Amri Boax B 3G6K3GXC DN100 40 Amri Boax B 3G6K3GXC DN50 34 Amri Boax B 3G6K3GXC DN65 26 Amri Boax B 3G6K3GXC DN75 5 Amri Boax B GAZ 3G6K3GK DN150 4 Kmdf7nk The offere ...
3410973.jpg
ventilator Robuschi ES 66/3P-RVP125 und ES 35/2P-RVP80
We offer the following Robuschi Robox Blowers(last row=qantity) Robuschi Robox ES 66/3P-RVP125 1 pcs. Jccqee7 Robuschi Robox ES 35/2P-RVP80 1 pcs. The offered material was installed in our wood distillation plant which was dism ...
3410950.jpg
KSB Ktheni në fillim të faqes Shut-off-Valve / Filter KSB Flanschen-Schmutzfaenger/Absperrventil
We offer the following KSB flange-shut-off-valves and flange-filters(dirt traps)(last row=quantity): Flanschen Schmutzfaenger KSB DN25 -1 pcs. Flanschen Schmutzfaenger KSB DN50 -4 pcs. Flanschen Schmutzfaenger KSB DN40 -2 pcs. Fl ...
3410917.jpg
AKS Actuator me Valve AGS Stellantriebe Verschiedene
We offer the following AGS actuators with valve(last row=qantity): AGS AKP1-DN65 PA63SR mit Smart Mini Box -2 pcs. AGS AKP1-DN80 PA75SR mit Smart Mini Box -1 pcs. AGS AKP1-DN100 PA83SR mit Steuerung Buerkert -1 pcs. AGS AKP1-DN10 ...
3410890.jpg
Grundfos-pompa të shumëfishta Grundfos verschiedene
We offer the following Grundfos pumps(last row=qantity): Grundfos MGE 71B4-14FT130-C -2 pcs. Grundfos MGE 71B2-14FT85-C -3 pcs. Grundfos MGE 80A2-19FT100-C -1 pcs. Grundfos MGE 90SB2-FT165-D1 -1 pcs. Grundfos MGE 90SA2-FT100-D -1 ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave