Profili i Dealer

Stratos GmbH

Stratos GmbH


Herr Tom-Leonard Fräger

Friedrichsplatz 10
34117 Kassel

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

kontakte të tjera

Herr Dirk Fräger
Kassel
Geschäftsführung
Geschäftsführer

Gjuhë: Deutsch, Englisch

Herr Jörg Roth
Kassel

Gjuhë: Deutsch, Englisch


Stratos GmbH als leistungsfähiger Engineeringdienstleister vermitteln wir teils im Auftrag unserer Kunden, teils direkt Maschinen und Anlagen sowie Automation- und Montagetechnik international.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3709835.jpg
machine CNC kthese BOEHRINGER VDF VDF 16M-4
Manufacturer: Boehringer Type: VDF 16M-4 Execution: DL1000 Year of construction: 1998 Controls: Siemens Simuerik 840C - equipped with 2 turrets each 12 holders Ø 40mm DIN69880 radial - Clampin... më shumë »
3408666.jpg
Kutia e shpejtësisë së shpejtësisë së Kuvendit të Gearbox 1 ATW / Dunkes / Getrag Typ 621 (E-Drive)
Semi-automatic assembly system incl. Pre-assembly of the wheel set with two dark presses. Dw8ab72a0 Installation sequence: 1. Pre-assembly wheel set (Dunkes Presses) 2. Pre-assembly motor hous... më shumë »
3688823.jpg
stërvitja e magnetit qëndron RUKO RS-15 AK
Product description The AKKu Magnetic Stand Drill RS 15-AK allows horizontal, vertical or overhead use. Its compact, lightweight design and easy handling make it universally applicable and easy to tr... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Stratos GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3709835.jpg
machine CNC kthese BOEHRINGER VDF VDF 16M-4
Manufacturer: Boehringer Type: VDF 16M-4 Execution: DL1000 Year of construction: 1998 Controls: Siemens Simuerik 840C - equipped with 2 turrets each 12 holders Ø 40mm DIN69880 radial - Clamping technology for shaft machini ...
3408666.jpg
Kutia e shpejtësisë së shpejtësisë së Kuvendit të Gearbox 1 ATW / Dunkes / Getrag Typ 621 (E-Drive)
Semi-automatic assembly system incl. Pre-assembly of the wheel set with two dark presses. Installation sequence: Dw8ab72a0 1. Pre-assembly wheel set (Dunkes Presses) 2. Pre-assembly motor housing - AG 10 Perking brake/ V ...
3688823.jpg
stërvitja e magnetit qëndron RUKO RS-15 AK
Product description The AKKu Magnetic Stand Drill RS 15-AK allows horizontal, vertical or overhead use. Its compact, lightweight design and easy handling make it universally applicable and easy to transport. Ideally used in st ...
3687461.jpg
Hapësira - makinë për kyçje Dolze & Slotta DS 1000
used horizontal broaching machine for interiors. Nbwvf Ideal for slot spaces Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3687443.jpg
Qendra Machining vertikale TOYODA FV1680
The machining center has large hardened flat guides in all axes. The machine has best damping properties and is also ideal for heavy machining. Control: FANUC iMB CNC, 32 bit - 10.4 "color display Speed range 10 - 6000 rpm wit ...
3504755.jpg
COLD Rolling MACHINE Grob C6 A
Category Cold Rolling Machine Make GROB Type C 6 A New in 2016 Control SIEMENS 840D Location Europe Origin Switzerland Delivery time As agreed Freight basis Free loaded rolling capacity max. / workpiece diameter 80 mm workpiece ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave