Profili i Dealer

Alutech Industries GmbH

Alutech Industries GmbH


Herr Dmitri Jivitski

Dr.Wolfgang Günther Str. 3-12
56479 Neunkirchen

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Ofertat tona të lartë
3532099.jpg
Linja e rrotullimit të rrotull Dreistern PE 101
Roll form line three-star type PE101 Built in 1967 Doppelcoilhaspel, swiveling, knee lever shears, roll forming station with 10 stations three-star, saw three-star, about 20 of m discharge conveyor ... më shumë »
3777822.jpg
Makinë me rrota, karrocë rack
Various warehousing and production car: trolley floor car, rack trolleys. Stainless steel. Gvnfa8 Used. More photos on request Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthi... më shumë »
3734204.jpg
Nikom Speedline
a machining centre for aluminium profiles (L-11000) CNC system with an integrated PC controlled Bhfaa8f3 EXW Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Alutech Industries GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3532099.jpg
Linja e rrotullimit të rrotull Dreistern PE 101
Roll form line three-star type PE101 Built in 1967 Bad9hulsgd Doppelcoilhaspel, swiveling, knee lever shears, roll forming station with 10 stations three-star, saw three-star, about 20 of m discharge conveyor Shpallja është ...
3777822.jpg
Makinë me rrota, karrocë rack
Various warehousing and production car: trolley floor car, rack trolleys. Stainless steel. Used. More photos on request Gvnfa8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3734204.jpg
Nikom Speedline
a machining centre for aluminium profiles (L-11000) CNC system with an integrated PC controlled EXW Bhfaa8f3 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3671457.jpg
Agjentët e zjarrit me pluhur Gloria GmbH PEF 50 / 5
PEF 50 / 5 mobile recharge - fire extinguisher 50 kg powder fire extinguishing, approved for fire classes A, B and C, hose with 5. Weight ca. 82 kg. Used. Prices EXW Bbmrdr8lbb Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa ...
3451614.jpg
UPS - sistemet AEG Transobloc D400
UPS 10 kVA (built in 1990) Pbdtbo8 with 18 St. Bataries Panasonic LC-X 1265 (built in 2013) Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3536973.jpg
UNIFY OpenScape DECT telefon S5 UNIFY
UNIFY OpenScape DECT phone S5 charge Bowl - 15 piece Jcct9gn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3402588.jpg
Kardex Industriever Kardex SYS 501 - 4014 -21
Unit height: 8000 mm device width: 3500 mm year: 1992 88jcldak3 Max. Total payload: 10200 kg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3402581.jpg
KARDEX SHUTTLE NT 250 Bellheimer Metallwerk GmbH Schuttle 250-1250X825 NT
Unit height: 10000 mm device width: approx. 1850 mm shelves dimensions: 1250 x 825 mm Mzaov Tray load: 250 kg year: 2002 Zul.Gesamt payload: 2 * 21111 kg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit ...
3454751.jpg
Mobile saldim tymi filter Plymovent MK1202
Voltage 230V IP-class 54 Max Airflow - 1200 kub.m/h Totalweight: 126 kg M0tm9 Engine: 0-75kW Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3560906.jpg
Dyfishtë pa miter Elumatec DG79
Control Elumatec E200 2100/3800 mm Catch points 0-45 ° 2x2kW, 380V Fdh2d2nwk Built in 1981 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3402892.jpg
informimin enë Bauer GU - R 750
Tipping container (there are 15 pieces) Make: Bauer GmbH type: GU-R 750 Year of construction: 1986-2002 Content m ³: 0.75 2quaum External width [mm] 1280 External depth [mm] 1440 External height [mm] 680 Weight [kg] ...
3402877.jpg
informimin enë Bauer GmbH GU - R 500
Tipping container (there are 15 pieces) Make: Bauer GmbH type: GU-R 500 Year of build: 1990-2003 Content m ³: 0.5 External width [mm] 780 External depth [mm] 1440 External height [mm] 680 88lypg0h7 Weight [kg] 130 Lo ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave