Profili i Dealer

STROJOTEHNIKA d.o.o.

STROJOTEHNIKA d.o.o.


Herr Ivan Maric

Zagorska 10
10360 SESVETE

Kroacia


numrin e telefonit Trego

Zastupnik za Alatne strojeve i opremu, softwerska rješenja.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3393715.jpg
makine bluarje STUDER S40
Grinding machine Studer S40, Controlling Studer 2,1995 year of production Marpos measuring system 2izld7bt më shumë »
3509206.jpg
Sistemet ABUS vinç ABUS ZLK
Span width = 16550 mm, 6000 mm, 25t = hook path Euglkf8ww Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3427709.jpg
gërshërë Jelšingrad MG-31/16-20
9fta9usp7 Jelšingrad Scissors 16-20mm. më shumë »
Dërgoni kërkesën për STROJOTEHNIKA d.o.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3393715.jpg
makine bluarje STUDER S40
Grinding machine Studer S40, Controlling Studer 2,1995 year of production Marpos measuring system 2izld7bt më shumë »
3509206.jpg
Sistemet ABUS vinç ABUS ZLK
Span width = 16550 mm, 6000 mm, 25t = hook path Euglkf8ww Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3427709.jpg
gërshërë Jelšingrad MG-31/16-20
9fta9usp7 Jelšingrad Scissors 16-20mm. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave