Profili i Dealer

Hauf Handelsgesellschaft U G

Hauf Handelsgesellschaft U G


Herr Horst Hauf

Büchelberg 5a
91578 Leutershausen

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Ofertat tona të lartë
3805230.jpg
BB 68 c dhe BB 88 c. Kaeser BB 68 c BB 88 c
Used also control panel available Bcto9a0gzo Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3468140.jpg
Ndarës kondensimi Hiross HFN 024
Druckluftfildersystem Hiross type 024 with cheese trap 9rlslx0lm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3468086.jpg
BZ ciklon B Z BZ 25
BZ cyclone type BZ 25 Eihmtisrw Liquid separator with condensate drain Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Hauf Handelsgesellschaft U G

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3805230.jpg
BB 68 c dhe BB 88 c. Kaeser BB 68 c BB 88 c
Used also control panel available Bcto9a0gzo Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3468140.jpg
Ndarës kondensimi Hiross HFN 024
Druckluftfildersystem Hiross type 024 9rlslx0lm with cheese trap Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3468086.jpg
BZ ciklon B Z BZ 25
BZ cyclone type BZ 25 Liquid separator with condensate drain Eihmtisrw Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3468066.jpg
Treguesi i presionit diferencial Domnick-Hunder Oil-x
Differential pressure indicator and filder AA 00586 Eihgurcbc Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3467990.jpg
ikjen condensate Kaeser ECO-drain 31
0.8-16 bar 240 V 9rkfvhoow 3 W Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3467921.jpg
tharëse ftohje Kaeser
Cold dryer model TC 44 Year of construction 2009 Operating pressure 16 bar. M2air Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3411664.jpg
Unazë eyelets qepur kokë Hohner Universal 52/8
Hohner universal 52/8 Pqamtwq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3408013.jpg
Labeller EcoLine Ecoline 100-S/R
Labelling machines EcoLine 100-S/R right D9hjin with tripod 2 axes Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3397214.jpg
Cross-Léger Tecnograf Tecno SA
Stacker Tecno SA Cdgbjyk8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3391917.jpg
Makinë wohlenberg Vario kllapa Wohlenberg
Bracket car for Vario perfect Binder Workshop-refurbished Total length 520 mm 82fwep7rn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3391847.jpg
Fabrika Wohlenberg ngjitës të nxehtë Wohlenberg Heissleimwerk Chapion E
Hot glue works for Wohlenberg champion E Glue factory's workshop-refurbished and in a very good condition Built ca 2004 82fbi7txh Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3391819.jpg
Shiritat e rripave të bendit Transnorm Kurvengurtfoerderer
Belt bend conveyors interiors. 600 mm Belt width 500 mm with rollers with speed control (Kolbus) 82ey73wgl Height approx. 860 mm is verstellbahr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund t ...
3391813.jpg
Vibrating tabela Polar Mohr L1
Vibrating table with air table 900 x 1100 mm Shut up links Hsmtnof Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3390719.jpg
Makinë me tavolinë Busch Busch TB 2 mit GRS
Table banding machine with large roller stand 800rdpjt9 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave