Profili i Dealer

M.A.T.

M.A.T.


Herr Johannes Rupprecht

Wiesenstrasse 11
92271 Freihung

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

kontakte të tjera

Herr Kevin Rupprecht
Technischer Vertrieb und Anwendung

Gjuhë: Deutsch, Englisch


Vertrieb von Werkzeugmaschinen in Bayern und Süddeutschland.
FERMAT Bohr und Fräswerke in Bayern.
SAFOP Großdrehmaschinen.
SISMA Lasertechnik.
Recyclingsysteme für Abrasiv aus dem Wasserstrahlschneiden.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3622781.jpg
PORTAL frezë Fermat FGC
Grind machining, and laser hardening in one clamping possible! X axis 28000mm Y axis 6300mm 5200mm wide between the studs Longitudinal adjustment of the Z axis 1600 mm Spindle W-axis 1000 mm S... më shumë »
3622667.jpg
Tischbohrwerk Fermat WFC 10
Spindle diameter: 1 00 mm Axis x 2000mm Y axis 1700mm Z axis 1250mm Spindle feed W: 730 mm SK 50 IKZ 30 bar 2 rpm, table size 1400 x 1600 mm, Max load 5 t Power of main motor: 19 / 29.3 of kW ... më shumë »
3616946.jpg
qendra machining Fermat FFC 100
Spindle speed range 10-5000 RPM Stepless angle head UHAmi Axis x 4000mm y axis 1200mm Z axis 2000mm SK 50 or HSK 100 Clamping plate 4200 mm x 1200 mm Main motor power: 41 / 61.5 kW or 53 / 77.9... më shumë »
Dërgoni kërkesën për M.A.T.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3622781.jpg
PORTAL frezë Fermat FGC
Grind machining, and laser hardening in one clamping possible! X axis 28000mm Y axis 6300mm M9xp7 5200mm wide between the studs Longitudinal adjustment of the Z axis 1600 mm Spindle W-axis 1000 mm Spindle diameter 160 mm ...
3622667.jpg
Tischbohrwerk Fermat WFC 10
Spindle diameter: 1 00 mm Axis x 2000mm Y axis 1700mm Z axis 1250mm Spindle feed W: 730 mm SK 50 IKZ 30 bar 2 rpm, table size 1400 x 1600 mm, Max load 5 t Power of main motor: 19 / 29.3 of kW control: Siemens / Haidenhain ...
3616946.jpg
qendra machining Fermat FFC 100
Spindle speed range 10-5000 RPM Stepless angle head UHAmi Axis x 4000mm Ftryk97ns y axis 1200mm Z axis 2000mm SK 50 or HSK 100 Clamping plate 4200 mm x 1200 mm Main motor power: 41 / 61.5 kW or 53 / 77.9 kW Control: Sieme ...
3616902.jpg
Tischbohrwerk Fermat WFT 11 CNC
Spindle diameter: 110 mm Axis x 2000mm y axis 2000mm Z axis 1700mm Wqxmg Spindle feed W: 730 mm SK 50 IKZ 30 bar 2 rpm, table size 1200 x 1400 mm, Max load 10 t Power of main motor 31 / 46.5 kW Control: Siemens / Haidenh ...
3616633.jpg
Tischbohrwerk Fermat WFT 13 CNC
Spindle diameter: 130 mm Axis x 4000mm y axis 2500mm Z axis 2000mm F3ygupz Carrying beam adjustment V: 700 mm Spindle feed W: 730 mm SK 50 IKZ 30 bar 2 rpm, table size 2200 x 1800 mm, Max load 20 tons Power of main engin ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave