Profili i Dealer

UAB Reexima

UAB Reexima


Herr Linas V

Vairuotojų g. 13
59276 LT- , Skriaudžių km. Prienų raj.

Lituani


numrin e telefonit Trego

Ofertat tona të lartë
3446165.jpg
4 Side Planer Weinig 120/4
Weinig 120/4 planer for sale. In working condition. The max width is 120mm, the max height is 100mm. Six shafts: bottom, right, top, bottom, right, left. The first motors are missing Nn8lbdqv më shumë »
3429065.jpg
Kopjoni copa druri dhe sander Balestrini
10 shafts for copying, milling and grinding. Completely refurbished. Automation, pneumatic, everything is new. Perfect condition Iowewxkj më shumë »
3475286.jpg
Mulliri me shufra WIGO WIGO Wigo
Instruments are available : 22mm and 26mm. Ekkol0nsw më shumë »
Dërgoni kërkesën për UAB Reexima

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3446165.jpg
4 Side Planer Weinig 120/4
Weinig 120/4 planer for sale. In working condition. The max width is 120mm, the max height is 100mm. Six shafts: bottom, right, top, bottom, right, left. The first motors are missing Nn8lbdqv
3429065.jpg
Kopjoni copa druri dhe sander Balestrini
10 shafts for copying, milling and grinding. Completely refurbished. Automation, pneumatic, everything is new. Perfect condition Iowewxkj
3475286.jpg
Mulliri me shufra WIGO WIGO Wigo
Instruments are available : 22mm and 26mm. Ekkol0nsw
3429194.jpg
Makinë e prerjes dhe sharrimit me kokë LOESER AA-200, DK-110
Dowel cross-cut and chamfering machine type AA 200 Technical data: Diameter capacity: 6 - 18 mm Ø Minimum rod length: 15 mm Maximum rod length: 150 mm Capacity: abt. 2,000 dowels/hour Motor output: 0 ...
3429076.jpg
rrip mulli Anthon @ Sohne CMOWS 130
Belt grinding machines. Grinding width 1300 mm. D33cw3fgu
3429112.jpg
Planifikim Head Leitz
LEITZ Hydro paning head, 6 knifes. 163x130x50 - 13 pcs. Price 500+VAT/pcs 163x100x50 - 4pcs. Price 450+VAT/pcs Hydro saw Leitz 250x50 - 1pcs. Price 400+VAT/pcs Dvwyhy
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave