Profili i Dealer

Softtec GmbH

Softtec GmbH


Herr Andreas Kisch

Salzburger Straße, 44
4690 Schwanenstadt

Austri


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

Steuerungstechnik und Maschinenbau für Bäckereien.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3393923.jpg
Makine e prodhimit Levain HB-Technik GmbH Europro 1500
EuroPRO 1500 litres - butterfly valves and inlet valves -Agitator gear motor -Wired on terminals Itfu0id Control optional Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthim... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Softtec GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3393923.jpg
Makine e prodhimit Levain HB-Technik GmbH Europro 1500
EuroPRO 1500 litres - butterfly valves and inlet valves -Agitator gear motor -Wired on terminals Itfu0id Control optional Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthim... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close