Profili i Dealer

FUSOLdoo

FUSOLdoo


Herr Aleksandar Ristic

kilavci bb
88280

Bosnja dhe Hercegovina


numrin e telefonit Trego


Transport i prodaja mašina

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3546214.jpg
mulli me ashensorë OVERBECK 250-RS
Maximum grinding diameter 100 mm Maximum spacing of 280 mm Maximum grinding length. pieces 250mm Height of the spikes is 100 mm Bz3awq2g Rotational speed of the main grinding spindle 2250/2750 rpm Ma... më shumë »
3364696.jpg
Elastik, veshin dhe Mach testimi axillary. Rehroth, Servotest,Bel, Llovd
Dkep9jm0y Wear testing device A fatigue testing device Device for testing joint wear Device for measuring the axial drag force më shumë »
3355250.jpg
shtypi hidraulike horizontal U.D. WECKER REP 2/100
Maskimal force of pressing 1000 kN Clamping force 5-500 kN Working piston stroke 2x250 mm Piston stroke stroke 100 mm Working piston speed 20 mm / s Clamp speed 40 mm / s Engine power 45 kW 8qqgqwn2s... më shumë »
Dërgoni kërkesën për FUSOLdoo

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3546214.jpg
mulli me ashensorë OVERBECK 250-RS
Maximum grinding diameter 100 mm Bz3awq2g Maximum spacing of 280 mm Maximum grinding length. pieces 250mm Height of the spikes is 100 mm Rotational speed of the main grinding spindle 2250/2750 rpm Max diameter 300 mm Max wheel wi ...
3364696.jpg
Elastik, veshin dhe Mach testimi axillary. Rehroth, Servotest,Bel, Llovd
Wear testing device Dkep9jm0y A fatigue testing device Device for testing joint wear Device for measuring the axial drag force
3355250.jpg
shtypi hidraulike horizontal U.D. WECKER REP 2/100
Maskimal force of pressing 1000 kN Clamping force 5-500 kN Working piston stroke 2x250 mm Piston stroke stroke 100 mm Working piston speed 20 mm / s Clamp speed 40 mm / s 8qqgqwn2s Engine power 45 kW Installed power 45.5 kW
3355094.jpg
makine vertikale Broaching Magnaghi Brugherio 16/2000/300
Max. Drag force 160 kN Bpohl0gw Maximum working stroke 2000 mm Engine power 40 kW The total length of the slipway is 2400 mm Maximum operating speed 6m / min
3355081.jpg
Induksioni forcim AEG HM 33050
The power of the VN generator is 54 kVA VF transformer voltage 10 kV Mxscj Power VF transformer 25 kW Operating frequency 350-550 kHz Cooling flow rate 25 l / min Number of positions on the working table 5 pcs Max vertical travel ...
3355078.jpg
Induksioni forcim Veb Steremat JV600-006
VN generator power 65 kVA VF transformer voltage 8 kV 8qotimggg Power VF transformer 35 kW Operating frequency 250-500 kHz Cooling flow rate required 10 l / min Number of positions on the work table 8 pcs Max length of workpiece ...
3355076.jpg
Induksioni forcim AEG EV-RTH
Power of VN generator 58,5 kVA VF transformer voltage 10 kV Power of VF transformer 30 kW Operating frequency 450 kHz Dhk390c8e Cooling flow rate 25 l / min Number of positions on the working table 2 pcs Max working length 600 mm
3355071.jpg
makine ingranazh bluarje Sykes 160H
Maximum working diameter 160 mm Axis distance of work pieces and tools 6-120 mm Spacing range 485 mm Maximum milling length 270 mm Maximum diameter of the milling cutter is 76 mm Mxsb9 Max length of the milling cutter is 70 mm Ma ...
3354474.jpg
Qendra e përpunimit për bluarje Chiron 844/9
Number of vertical aggregate stations 2 pcs Number of horizontal aggregate stations 4 pcs Number of positions on the working table 10 pcs Max stroke of horizontal aggregate units 630 mm Max stroke of vertical aggregate units 250 m ...
3350690.jpg
Induksioni forcim AEG H 38011
The power of the VN generator is 54 kVA VF transformer voltage 10 kV Power VF transformer 25 kW Operating frequency 350-550 kHz 8pfxrexnc The cooling water flow rate is 25 l / min Number of positions on the working table 2 pcs Ma ...
3350550.jpg
Makine bluarje me thumba Kikinda D 15 U-1100
Maximum grinding diameter 360 mm 8pen0adyw The maximum spacing range is 1100 mm Height of the spikes 180 mm The speed of the workpiece is 12.5-250 o/min Max wheel diameter 600 mm Max wheel width 150 mm Internal grinding diameter ...
3349075.jpg
makine vertikale Broaching Varineli 15/2500/400
Ojbs2vot The maximum force broaching 160kN Maximum working stroke 2500 mm Max working speed 24 m/min The total length of the sliding track 2900 mm The maximum width of broaches 500 mm The power of the engine D.C. 68 kW Installed ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave