Profili i Dealer

Maximilian Mayr

Maximilian Mayr


Herr Maximilian Mayr

Ahornweg 2
86573 Obergriesbach

Gjermani


numrin e telefonit Trego

Handel mit Bau- und Landmaschinen, sowie LKW und Lagertechnik

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3576240.jpg
hamall Side Baumann GS 50 12 40
A baby is sold GS 50 12 40 (5 tons lifting capacity, 4 meters height), built in 1993 with only 5500 h. Baq0kvzcnq Very well maintained condition, ran all those years in a city. Just Convo me if you... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Maximilian Mayr

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3576240.jpg
hamall Side Baumann GS 50 12 40
A baby is sold GS 50 12 40 (5 tons lifting capacity, 4 meters height), built in 1993 with only 5500 h. Baq0kvzcnq Very well maintained condition, ran all those years in a city. Just Convo me if you... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave