Profili i Dealer

P.P.H.U. MAR-MASZ Henryk Pioch

P.P.H.U. MAR-MASZ Henryk Pioch


Frau Ewa Bulczak

Sierakowska Huta 26
83-340 Sierakowice

Poloni


numrin e telefonit Trego


Prowadzimy sprzedaż maszyn stolarskich.

W naszej ofercie posiadamy nowe oraz używane maszyny stolarskie i tartaczne o najwyższym standardzie renomowanych europejskich producentów.
Profesjonalne maszyny do wyposażenia zakładów stolarskich i tartaków, do obróbki drewna litego i do płyt.
Na naszej stronie prezentujemy ogromny wybór maszyn dostępnych na magazynie, oferta jest codziennie aktualizowana. Przedstawiamy około 500 sztuk maszyn stolarskich.
Wszystkie maszyny poddawane są profesjonalnym przeglądom technicznym. Przed zakupem każdą maszynę można u nas nie tylko dokładnie obejrzeć, ale również uruchomić i przetestować.

Szczególną uwagę zwracamy na jakość obsługi naszych klientów, poprzez indywidualne podejście do każdego z nich i dostosowanie się do jego oczekiwań. Doświadczenie stolarzy i mechaników pozwala firmie na pełne zrozumienie potrzeb klienta.
Firma nasza mieści się na pomorzu, szczycimy się jednak zadowoleniem klientów z całej Polski.

Zapewniamy transport.


Zapraszamy
pon. - pt. od 8.00 - 17.00
sobota od 8.00 - 14.00

Shko tek ofertat më të lartë › 

P.P.H.U. MAR-MASZ Henryk Pioch është një tregtar i besuar
Ky tregtari është verifikuar me sukses dhe ai u dha vulën besimit Machineseeker


Çfarë është vula?

Vula Besimi Machineseeker jep blerësit aftësinë për të zbuluar nëse ata kanë për të bërë atë me një shitës besuar në një shikim.

Çfarë do të thotë kjo për blerësit?

Blerësit mund të kufizojnë rrethin e partnerëve të mundshëm të biznesit, pa kontrolle të gjera dhe kompanitë që e bëjnë favor dyqane të ndershme dhe të mira me probabilitet të lartë.
Sigurisht që të ndodhë gjithsesi gjatë dallimet e procesit të blerjes të opinionit. Machineseeker dhe Thorsten Muschler GmbH nuk është përgjegjës për shkeljet e aktiv Maschinensucher ose Machineseeker blerës apo shitës.

Më shumë informacion në lidhje me vulë

Ofertat tona të lartë
3730670.jpg
trashësia VEB 80
CATALOG NUMBER 4955 TECHNICAL DATA shaft width 810mm number of knives 4pcs max. thickness of the workpiece 200mm   * in advance:   ratchet + input shaft toothed rack + clamps + planing ... më shumë »
3748702.jpg
trashësia PAGONU PP 061
CATALOG NUMBER 4992 TECHNICAL DATA Wuyc8 shaft width 640mm number of knives 4 max. thickness of the workpiece 200mm working width 630mm   * in advance: ratchet + input shaft toothed, pu... më shumë »
3748695.jpg
Granulator kompakt GUIDETTI Sincro 215 EKO
CATALOG NUMBER 4994 TECHNICAL DATA manual or automatic power supply diameter of the impeller 170mm number of rotating blades 3 blade width 220mm quantity against adjustable blades 2 possibl... më shumë »
Dërgoni kërkesën për P.P.H.U. MAR-MASZ Henryk Pioch

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3730670.jpg
trashësia VEB 80
CATALOG NUMBER 4955 TECHNICAL DATA shaft width 810mm number of knives 4pcs max. thickness of the workpiece 200mm   * in advance:   ratchet + input shaft toothed rack + clamps + planing shaft + clamps + shaft leadi ...
3748702.jpg
trashësia PAGONU PP 061
CATALOG NUMBER 4992 TECHNICAL DATA shaft width 640mm number of knives 4 max. thickness of the workpiece 200mm working width 630mm Wuyc8   * in advance: ratchet + input shaft toothed, pulling + clamps + planing sha ...
3748695.jpg
Granulator kompakt GUIDETTI Sincro 215 EKO
CATALOG NUMBER 4994 TECHNICAL DATA manual or automatic power supply diameter of the impeller 170mm number of rotating blades 3 blade width 220mm quantity against adjustable blades 2 Ofqljcgx possible grid opening width ...
3747015.jpg
Wide Belt Sander HOLZTECH BS 950P Rojek
CATALOG NUMBER 4990 TECHNICAL DATA max. width of the workpiece 950mm max. height of the workpiece 160mm   *in advance: 2 pressure rollers, sliding + grooved rubber roller + shoe with pneumatic clamp + metal roller, s ...
3745070.jpg
Ngjitni shtypni për gjatësinë Famad PHSL-R
CATALOG NUMBER 4984 TECHNICAL DATA max. length of the workpiece 2190mm 140mm workpiece width diameter of the 80mm suction pipe 3 pneumatic clamps from above + 2 pneumatic side clamps + 2 pneumatic clamps from the bott ...
3745049.jpg
mprehës VEB HSA 800
CATALOG NUMBER 4982 TECHNICAL DATA 1.16kW engine the largest travel of the 800mm tool carriage adjustment of the knife beam at an angle of + feed motor 0.75 kW dimensions: length / width / height 1500x860x1110mm Bcb8pw ...
3745013.jpg
gisht thërrmohet GOMAD FD-1
CATALOG NUMBER 4980 D9rslv TECHNICAL DATA spindle diameter 25mm spindle height 120mm replaceable spindle + spindle locking + adjustable up / down + original cast iron guide with full adjustment + original iron trolley ...
3744734.jpg
Katër side planer WEINIG Profimat 22N
CATALOG NUMBER 4977 TECHNICAL DATA max. width of the workpiece 220mm max. workpiece height 130mm   - 4 spindles: 1) horizontal lower 220mm 4kW 2) vertical right 130mm; 2 and 3, 7.5 kW 3) vertical left 13cm + 4) horizon ...
3744725.jpg
makinë Thicknessing SCM
CATALOG NUMBER 4975 TECHNICAL DATA GRINDING: shaft width 410mm 3-knife shaft + original guide adjustable at an angle of + length of 1960mm tops both adjustable tops + comb silencing by shaft + shaft cover + THICKNESS ...
3744703.jpg
Tenoner GOMAD FP
CATALOG NUMBER 4974 TECHNICAL DATA Cross-cut saw: max diameter of the saw 500mm 30mm spindle adjustable right / left disc + 3.2 kW motor electric brake + saw blocking block +   Milling machine: spinning spindle: spi ...
3742432.jpg
të dy anët WALTER OWD 2/350
CATALOG NUMBER 4973 TECHNICAL DATA max. cutting width 410mm the minimum cutting width is 90mm max cutting height 110mm max blade diameter 400mm minimum cutting length 900mm spindle diameter 30mm smooth feed adjustment on ...
3742424.jpg
band pa LIGNUMA MMM-3
CATALOG NUMBER 4972 TECHNICAL DATA max. height of 140mm cut material 35mm band saw width 11kW main engine feed motor 0.55kW continuous feed speed regulation + conveyor + 3050mm tape length 220mm tape width pressure on ...
3739876.jpg
Saw multi Raimann
CATALOG NUMBER 4287 TECHNICAL DATA caterpillar width 330mm shaft width 350mm max blade diameter 350mm diameter of the disk hole 80mm max cutting height 120mm width of the top 900mm length of the table 1770mm   *in adv ...
3736914.jpg
LIGNUMA pashë me kryq Lignuma
LIGNUMA cross-cut saw CATALOG NUMBER 4964 TECHNICAL DATA - max blade diameter 450mm - shield for the shield - max cutting width 400mm - max cutting height 155mm - introductory and lead roller table - diameter of the st ...
3736910.jpg
Formati KAMRO pa Kamro
KAMRO format saw Bb9swcoyco CATALOG NUMBER 4967 TECHNICAL DATA - max diameter of the main disk 400mm - main dial adjustable up / down - 30mm spindle diameter - max cutting height 120mm - with a cart - cutting length o ...
3601799.jpg
zdrugues Żefam 64
CATALOG NO. 4833 PRODUCT FEATURES Planer-used for planing and leveling boards, blocks, strips, etc. Resections (frames). It is used in furniture plants, factories, carpentry workshops. The advantage of the machine is its h ...
3736905.jpg
Planer REX 40 Rex 40
Planer REX 40 CATALOG NUMBER 4968 Kxwvch8j TECHNICAL DATA - shaft width 410mm - 2200mm table top length - cast-iron worktop - both adjustable tops - original cast iron guide adjustable at an angle - 3kW engine - di ...
3736853.jpg
ЕEFAM 30 planer Żefam 30
ŻEFAM 30 planer H8km9mv CATALOG NUMBER 4969 TECHNICAL DATA - shaft width 320mm - number of knives 3 pcs - cover for the planer shaft - length of tops 2240mm - cast-iron worktop - both adjustable tops - original cast ...
3736840.jpg
ЕEFAM 40 planer Żefam 40
ŻEFAM 40 planer CATALOG NUMBER 4970 TECHNICAL DATA - shaft width 410mm - number of knives 4 pcs - with a mute comb at the shaft - cover for the planer shaft Bb9sbg3oii - table top length 2530mm - cast-iron worktop - ...
3736836.jpg
FUSHA E THICKNESS 40 40
THICKNESS CARTRIDGE 40 Gwoklh9ye CATALOG NUMBER 4971 TECHNICAL DATA - shaft width 410mm - max. thickness of the workpiece 200mm * in advance: - latches - gear shaft, pulling - clamps - planing shaft - clamps - a ...
3735549.jpg
Qarkorja pa REMA DMMA 35 Rema Dmma 35
Circular saw REMA DMMA 35 CATALOG NUMBER 4965 TECHNICAL DATA - max diameter of the disc 350mm - adjustable disc up / down and at an angle - 30mm spindle diameter - spindle lock - shield for the shield - max cutting hei ...
235 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave