Profili i Dealer

G-GROUP EOOD

G-GROUP EOOD


Herr Martin Radoslavov

Osmi mart street 14
9700 /Shumen

Bulgari


numrin e telefonit Trego

We are a company that is established in 2008 year.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3294858.jpg
automatike leukoplast CYKLOP M-Pac 3
CYKLOP M-PAC 3 automatic strapping machine. The machine is perfect. We have 7 machines in stock.We can arrange worldwide shipping.. 787yjuz3k më shumë »
Dërgoni kërkesën për G-GROUP EOOD

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3294858.jpg
automatike leukoplast CYKLOP M-Pac 3
CYKLOP M-PAC 3 automatic strapping machine. The machine is perfect. We have 7 machines in stock.We can arrange worldwide shipping.. 787yjuz3k më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close