Profili i Dealer

MBU GmbH

MBU GmbH


Herr Christian Ulm

Lechen, 14 14
8692 Neuberg a.d.Mürz

Austri


numrin e telefonit Trego


Metallbearbeitung Ulm
Lohnfertigung und Maschinenhandel

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3745152.jpg
cikli torno EMCO Emcomat E200
Emcomat E200 Machine is in a very good condition is still in use. Wide range of accessories: Coolant system Lynette - 80mm Lynette-180mm Three-jaw Chuck D250mm Ptpn3a Four jaw Chuck D350mm ma... më shumë »
Dërgoni kërkesën për MBU GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3745152.jpg
cikli torno EMCO Emcomat E200
Emcomat E200 Machine is in a very good condition is still in use. Wide range of accessories: Coolant system Lynette - 80mm Lynette-180mm Three-jaw Chuck D250mm Ptpn3a Four jaw Chuck D350mm ma... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave