Profili i Dealer

OBM Recycling Machinery BV

OBM Recycling Machinery BV


Herr Jörg Andresen

P.O.B. 23
9679 ZG Scheemda

Holandë


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

OBM Recycling Machinery BV ist ein international tätiges Handels- und Dienstleistungsunternehmen für gebrauchte Recycling-Maschinen und -Anlagen. Auf über 2.500 m² Hallenfläche präsentieren wir unseren Kunden verschiedenste Hersteller und Typen von z. B. Ballenpressen, Förderbändern, Shreddern, Mühlen etc.

Unser kompetentes Service- und Werkstattteam bietet Ihnen von der einfachen Wartung, über die Reparatur, bis zur Generalüberholung von Maschinen mit Garantie, einschließlich Installation und Inbetriebnahme, alle Leistungen aus einer Hand an.

Sie suchen einen starken Partner für den Verkauf Ihrer Altanlagen oder einzelner Maschinen? Sie wollen sich nicht mit der Demontage und Verladung aufhalten? Dann ist OBM Recycling Machinery BV Ihr kompetenter Ansprechpartner für Ihr Projekt.

Wir freuen uns auf Ihre Anfrage.

Shko tek ofertat më të lartë › 

OBM Recycling Machinery BV është një tregtar i besuar
Ky tregtari është verifikuar me sukses dhe ai u dha vulën besimit Machineseeker


Çfarë është vula?

Vula Besimi Machineseeker jep blerësit aftësinë për të zbuluar nëse ata kanë për të bërë atë me një shitës besuar në një shikim.

Çfarë do të thotë kjo për blerësit?

Blerësit mund të kufizojnë rrethin e partnerëve të mundshëm të biznesit, pa kontrolle të gjera dhe kompanitë që e bëjnë favor dyqane të ndershme dhe të mira me probabilitet të lartë.
Sigurisht që të ndodhë gjithsesi gjatë dallimet e procesit të blerjes të opinionit. Machineseeker dhe Thorsten Muschler GmbH nuk është përgjegjës për shkeljet e aktiv Maschinensucher ose Machineseeker blerës apo shitës.

Më shumë informacion në lidhje me vulë

Ofertat tona të lartë
3522652.jpg
Rrip transportieri rrip, nën dysheme, eff. gjerësia 1.550 Bollegraf HBT 1200/1600
Technical data feeding conveyor, underfloor, position 12 Manufacturer Bollegraaf Typ HBT 1200/1600 Year of construction 1998 Driving motor 5,5 kW Length feeding conveyor 9.440 mm Effecting width 1.5... më shumë »
3522647.jpg
Dy shredder me valë 5,5 kW Shred Pax AZ-7H
Manufacturer Shred Pax Typ AZ-7H Machine-no. 240-8426 Drive power 5,5 kW Feed channel 750 x 750 mm (l x w) Dimensions cutting unit 400 x 300 mm (w x d) Width knives 15,5 mm Width knives neck 19 mm ... më shumë »
3522643.jpg
Dy shredder me valë 5,5 kW Shred Pax
Manufacturer Shred Pax Typ AZ-7H SNP Machine-no. 240-8425 Drive power 5,5 kW Feed channel 750 x 750 mm (l x w) Dimensions cutting unit 425 x 320 mm (w x d) F9xpq8t Width knives 31 mm (2 x 15,5 mm, t... më shumë »
Dërgoni kërkesën për OBM Recycling Machinery BV

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3522652.jpg
Rrip transportieri rrip, nën dysheme, eff. gjerësia 1.550 Bollegraf HBT 1200/1600
Technical data feeding conveyor, underfloor, position 12 Ptius3 Manufacturer Bollegraaf Typ HBT 1200/1600 Year of construction 1998 Driving motor 5,5 kW Length feeding conveyor 9.440 mm Effecting w ...
3522647.jpg
Dy shredder me valë 5,5 kW Shred Pax AZ-7H
BabhgxbzoxManufacturer Shred Pax Typ AZ-7H Machine-no. 240-8426 Drive power 5,5 kW Feed channel 750 x 750 mm (l x w) Dimensions cutting unit 400 x 300 mm (w x d) Width knives 15,5 mm Width knives ...
3522643.jpg
Dy shredder me valë 5,5 kW Shred Pax
Manufacturer Shred Pax F9xpq8t Typ AZ-7H SNP Machine-no. 240-8425 Drive power 5,5 kW Feed channel 750 x 750 mm (l x w) Dimensions cutting unit 425 x 320 mm (w x d) Width knives 31 mm (2 x 15,5 mm, t ...
3522651.jpg
Hammermill për dokumente De Breuck AV-45-80
Manufacturer De Breuk Typ AV-45/80 Year of construction 1990 Driving motor 45 kW Screen size 95 x 30 mm M3vw2 In use for Shred of paper, books, complete document files, plastics etc. Comments: Inspe ...
3522674.jpg
Hammermill 75 kW fuqi drive Bollegraaf AS-75/850
Manufacturer Bollegraaf Typ AS-75/850 Year of construction 1996 Driving motor 75 kW Width feed channel 850 mm Screen size 60 x 60 mm Transport dimensions only baler approx. 2.760 x 2.040 x 2.565 mm ( ...
3522675.jpg
Hammermill 55 kW fuqi drive Bollegraaf AS-45/850
Manufacturer Bollegraaf Typ AS-45/850 Order-No. 95074.010 Year of construction 1996 Driving motor 55 kW Width feed channel 850 mm Screen size 60 x 60 mm Transport dimensions only baler approx. 2.670 ...
3522673.jpg
Linja e renditjes duke perfshire. baler dhe hammermill Bollegraaf Sortieranlage für Papier
Overview technical data paper sorting line Manufacturer Bollegraaf Year of construction 1999 Throughput rate 3 ? 6 t/h, depending on material Installation dimensions 10.000 x 19.000 x 8.000 mm (l x w ...
3522642.jpg
Linja e mbështjelljes së bales, shkalla e xhiros deri në 80 deri në h Cross Wrap Oy Ltd. CDW 2200 DW 500
Manufacturer Cross Wrap Oy Ltd., Siilinjärvi, Finnland Mt33ks Typ CDW 2200 DW 500 Year of construction 2013 Hours of operation approx. 5.000 hours Theoretic throughput rate 80 t/h Connected load 2 ...
3522676.jpg
Baler 90 në, kanalin e madh të ushqimit BOA 182 LB Super
Manufacturer BOA Typ 182 LB Super Year of construction 1992 Press power main press 90 to Press power of pre-press 1 + 2 41,7 / 47,2 to Eydzweetu Feed channel 1.620 x 1.080 mm (l x w) Capacity per cyc ...
3583736.jpg
Baler 100 deri 75 kW, sistemi 8-fish i kryqëzimit Bollegraaf HBC 100
Manufacturer Bollegraaf Typ HBC 100 Year of construction 2007 Fj3o9xgxy Working hours 29.272 h Press power main press 100 to Press power of pre-press 50 to Feed channel 1.600 x 1.100 mm (l x w) Capac ...
3562792.jpg
Baleri 50 deri, kanali i madh i ushqyerjes 1.800 x 1.020 mm Bauer 500
Manufacturer Bauer Typ 500 Year of construction 1994 Hours of operation 26.663 hours Press power main press 50 to Press power free stamper 24 to Feed channel 1.800 x 1.020 mm (l x w) Capacity per cyc ...
3562790.jpg
Baler 35 deri në 30 kW, sistemi i lidhjes plotësisht automatik Paal Pacomat 2 S
Manufacturer Paal Typ Pacomat 2S Year of construction 1998 Press power main press 35 t Specific press capacity 5 kg/cm² Feed channel 1.000 x 650 mm (l x w) Theoretic throughput rate 200 cbm/h Bale s ...
3562784.jpg
Baler, fuqi shtypi 55 deri, fuqia me motor 30 kW BOA 2040 K 30 P
Manufacturer BOA Typ 2040 K 30 P Year of construction 1995 Press power main press 55 to Feed channel 1.220 x 1.020 mm (l x w) Bale size 1.100 x 720 mm (w x h) length adjustable Z7zwdja Driving motor ...
3562785.jpg
Baler 88 deri, fuqi drive 2 x 45 kW BOA 2100 A 5V (8) RC 90 90
Manufacturer BOA Typ 2100 A 5V (8) RC 90 90 Year of construction 2001 Hours of operation 38.986 h Press power main press 88 to Feed channel 1.620 x 1.000 mm (l x w) Bale size 1.100 x 720 mm (w x h) l ...
3562793.jpg
Baleri 16 deri, ndërtimi i shkurtër, f. PET, Film, Letër HSM VK 1206
Manufacturer HSM Typ VK 1206 Year of construction 2004 Hours of operation 5.644 hours Press power main press 16 to Specific press capacity 45,7 kg/cm² Feed channel 1.000 x 700 mm (l x w) Theoretic cy ...
3562786.jpg
Baler 88 për, me transportues të rripit të zinxhirit HSM VK 8818 R-FU
Manufacturer HSM Typ VK 8818 R-FU Year of construction 2012 Fdzlm78rc Hours of operation 4.109 hours Numbers of pressed bales 38.697 piece Press power main press 88 to Specific press capacity 107 N/c ...
3562787.jpg
Baler 127 deri në sistemin 10-fish të kryqëzimit BOA Impress D130-110-B-5/5-1.6
Manufacturer BOA Typ Impress D130-110-B-5/5-1.6 Year of construction 2009 Hours of operation 15.576 hours Press power main press 127 to Specific press capacity 10,5 kg/cm² Working pressure 280 bar ...
3562795.jpg
Rrip transportieri rrip 6.000 / 5.000 / 1.300 / 2.800 mm unbekannt unbekannt
Manufacturer Not know Typ Not know Year of construction Not know Length feeding conveyor 6.000 mm Length elevating conveyor 5.000 mm Effecting width 1.300 mm Si0pf7fl Height drive axle over ground 2. ...
3562794.jpg
Baler 100 në, kanalin e madh të ushqyerjes 1.600 x 1.600 mm Belisce KHPB 100
Manufacturer Belisce Typ KHPB 100 Year of construction 1992 0azb2rk Press power main press 100 to Feed channel 1.600 x 1.600 mm (l x w) Capacity per cycle time 4 cbm Theoretic cycle time 25 - 32 sec ...
3562788.jpg
Rrip transportieri rrip, gjerësi efektive 2.000 mm Bollegraaf HBT 600/2000 x 21986
Manufacturer Bollegraaf Typ HBT 600/2000 x 21.986 Year of contruction 2000 (overhauled 2017) Drive power 7,5 kW Length infeed conveyor over all 6.723 mm Bam7bvqbze Length module infeed conveyor 5.500 ...
3583735.jpg
Shredder me bosht të vetëm me motor çift rrotullues 230 kW Vecoplan VAZ 2500 RS F-T
Manufacturer Vecoplan Typ VAZ 2500 RS F-T Year of construction 2005 Hours of operation approx. 35.000 h Drive motor Torque-motor Drive power 230 kW Motor speed 0 ? 440 U/min. Frequency 50 Hz Rotor w ...
40 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close