Profili i Dealer

MUŠIČ d.o.o.

MUŠIČ d.o.o.


Herr Klemen Tonejec

Testenova 47
1234 Mengeš

Slovenia


numrin e telefonit Trego

MUŠIČ d.o.o. podjetje z več kot 100 letno tradicijo tako v proizvodnji kmetijske mehanizacije, kot v nakupu in prodaji rabljenih strojev...

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3571437.jpg
furrës së mbirjes
we sell top germination oven Bapntizu2n më shumë »
3571430.jpg
furrës së mbirjes
we sell top condiition germination oven Bapnrgbnpg më shumë »
3571413.jpg
furrës së mbirjes
we sell very good conditioned germination oven D2gcs0v më shumë »
Dërgoni kërkesën për MUŠIČ d.o.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3571437.jpg
furrës së mbirjes
we sell top germination oven Bapntizu2n
3571430.jpg
furrës së mbirjes
we sell top condiition germination oven Bapnrgbnpg
3571413.jpg
furrës së mbirjes
we sell very good conditioned germination oven D2gcs0v
3571395.jpg
furrës së mbirjes
we sell very good germination oven Uy7pf3sd
3561127.jpg
falsifikim Hammer ŠMERAL KJH 2
we sell forging hammer šmeral, year 1971, typ: KJH 2, 12000 tons Bamnsu9bbh
3531900.jpg
makinë e drejtë
machine for making plates straight Bad7mkrst3
3531609.jpg
plazma CNC
good plazma still in working condition, CNC tools Bad0vtlnoz
3530184.jpg
shtyp polish
press is in excelent condition Bw8ecoi
3530171.jpg
maska ​​e prerjes plazma
CNC plazma cutting maschine M37b2
3530159.jpg
shtypi hidraulike
we sell hydraulic press in very good condition Badnfpcpzp
3529989.jpg
mulliri-shpimit makinë MIKROMAT
table: 1400x900 mm between pillar: 1100 mm working area: X= 1100, Y=720, Z+W= 680mm computer + working program: MASTERCAM 2D Badlsz0tmf tools: WOHLHAUPTER
3529848.jpg
makine arkivoli
horizontal coffin machine for sale Badkize0dy
3529795.jpg
pil
old but very good pil is for sale, front - back, in working condition Ivpwud8d
3529695.jpg
FANTUZZI FANTUZZI
we sell fantuzzi for containers, 5 levels in high, only for empty kontainers. Year 2005, 25000 working hours Iur38rk9
3528512.jpg
boiler20 ton ĐURO ĐAKOVIĆ
Big Boiler for heating, Đuro đaković, working temperature: 80C, works on gas or oil, in working condition Dvzzka
3528489.jpg
elektromotor dhe pompë
elektromotor and pump together, very usuful for irrigation with water on fields Bac7tyw3nj
3528469.jpg
lathemachine KNUTH
Machinetyp: TROLCUT 430 Bac7nz9l3v Power: 6,2 kW Admission: 400 Volt Tension: 50 Hz frequency: 3 phases
3528425.jpg
Grusht Joint Press šmeral
1000 tons, knuckle joint, weight: 42 tons, way: 220 mm Iixnjilj
3528403.jpg
makinë vertikale vorking tronic TM 02
emco vmc-20 vertikal working machine Dygvqst
3528382.jpg
Prerje Jet me ujë
Yrmc78 x: 3000 mm v: 2000 mm z: 200 mm
3528238.jpg
mascine prerë orbitale
for big series of cutting tubes Bac2i89yjo
26 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave