Profili i Dealer

B.E. van der Sluis & Zn

B.E. van der Sluis & Zn


Herr Frank van der Sluis

Spinnerstraat 1
7481 KJ Haaksbergen

Holandë


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


An und verkauf von neue und gebrauchte werkzeugmaschinen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3666480.jpg
Bed Lloji frezë MTE BF 2700
Control: Fidia M1 X: 2500 mm Bblcyjskrq Y: 1000 mm Z: 1000 mm Table: 2700 x 1000 mm Machine has very many tools Kuhlmittleanlage complete and extraction. Shpallja është përkthyer ... më shumë »
3624175.jpg
Mulliri 3-aks i polisterol Bornemann BW 4020
• Control TNC 426 (HEIDENHAIN Klatext dialog / DIN-ISO) • Operating about 4,000 mm X-axis away Hbe0hdtp • Travers away Y-axis approx. 2.200 mm • Travers off Z axis approximately 1,250 mm ... më shumë »
3505768.jpg
Qëndroni biçikletë MTE FBF-S 6000
X: 6.000 mm Y: 1200 mm Z: 1,500 mm Control: HEIDENHAIN iTNC 530 Plate field 7,000 x 1,500 mm Aut. Head 2.5 degrees in both axes (144 pos.) 93kamliti Speed range 40-3000 umd/min Werkzeugwechl... më shumë »
Dërgoni kërkesën për B.E. van der Sluis & Zn

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3666480.jpg
Bed Lloji frezë MTE BF 2700
Control: Fidia M1 X: 2500 mm Y: 1000 mm Z: 1000 mm Table: 2700 x 1000 mm Bblcyjskrq Machine has very many tools Kuhlmittleanlage complete and extraction. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime ...
3624175.jpg
Mulliri 3-aks i polisterol Bornemann BW 4020
• Control TNC 426 (HEIDENHAIN Klatext dialog / DIN-ISO) • Operating about 4,000 mm X-axis away • Travers away Y-axis approx. 2.200 mm • Travers off Z axis approximately 1,250 mm • Router table length approximately 5,8 ...
3505768.jpg
Qëndroni biçikletë MTE FBF-S 6000
X: 6.000 mm Y: 1200 mm Z: 1,500 mm Control: HEIDENHAIN iTNC 530 Plate field 7,000 x 1,500 mm 93kamliti Aut. Head 2.5 degrees in both axes (144 pos.) Speed range 40-3000 umd/min Werkzeugwechler 24 x Opname ISO 50, weight ...
3505760.jpg
Qëndroni biçikletë MTE FBF-S 6000
X: 6.000 mm Y: 1200 mm Z: 1,500 mm Control: HEIDENHAIN iTNC 530 Plate field 7,000 x 1,500 mm Aut. Head 2.5 degrees in both axes (144 pos.) 93j8ab2ta Speed range 40-3000 umd/min Werkzeugwechler 40 x Opname ISO 50, weight ...
3411932.jpg
Bettfrasmaschine me stander celular Metba MB-55-F
Technical data Besturung: HEIDENHAIN TNC 355 Table: 2.000 x 600 mm Junx83 X-axis: 1,350 mm Y-axis: 600 mm Z-axis: 500 mm Equipped with the following accessories: ISO 40 spindle carrier drive with 8 kW. Tool changer 18 ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave