Profili i Dealer

Lichtenauer Fensterbau GmbH

Lichtenauer Fensterbau GmbH


Herr Steffen Dietze

Gottfried- Schenker- Straße 9
09244 Lichtenau

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

kontakte të tjera

Herr Steffen Dietze

01788111441

Gjuhë: Deutsch

Firma Lichtenauer Fensterbau verkauft Holzbearbeitungsmaschinen zur herstellung von Holzfenstern aus Gründen der Betriebsauflösung.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3176150.jpg
Sistemi përmbytje Hoechsmann
Self and self dismantling! 33mgr0row Dimensions of the car about 9 x 4 meters Space requirement approx. 12 x 4,5 m Fully automatically controlled. including deluge system with integrated drip t... më shumë »
3175124.jpg
prongs shtyp Loewer MZP 1
Pickup! Bpxfjtgu Lahham prongs press Year of construction: 2000 Type: MZP 1 Weight: 190 kg Voltage: 400 V Press thickness = 10 mm - 170 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa ... më shumë »
3175092.jpg
Mjet IV 68 / krahut IV 78 Stehle 112/So.
InduTec window tool + door tool / stealing type 112/so. IV 68 / 68 T-rail, aufgessetzt euro rebate 20 x 8 g Division of ventilation above and below 5 x 12 mm into the cold zone extension type 162/so... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Lichtenauer Fensterbau GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3176150.jpg
Sistemi përmbytje Hoechsmann
Self and self dismantling! 33mgr0row Dimensions of the car about 9 x 4 meters Space requirement approx. 12 x 4,5 m Fully automatically controlled. including deluge system with integrated drip t ...
3175124.jpg
prongs shtyp Loewer MZP 1
Pickup! Lahham prongs press Year of construction: 2000 Type: MZP 1 Weight: 190 kg Bpxfjtgu Voltage: 400 V Press thickness = 10 mm - 170 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa ...
3175092.jpg
Mjet IV 68 / krahut IV 78 Stehle 112/So.
InduTec window tool + door tool / stealing type 112/so. IV 68 / 68 T-rail, aufgessetzt euro rebate 20 x 8 g Division of ventilation above and below 5 x 12 mm into the cold zone extension type 162/so ...
3175083.jpg
Frame Press Orma DE 30/20
Self and self dismantling! Year of construction: 1991 Type: DE 30/20 KW: 1.5 A: 3.8 V: 380 Equity conversion on compression size 3000 x 400 Y0sprl Shpallja është përkthyer automatikisht d ...
3175075.jpg
Frame Press Schafenberger & Sproedhuber GmbH T2 RP
Self and self dismantling Type: T2 RP Year of construction: 1993 Pressure: 0-100 bar Volts: 380 HZ: 50 V2ggavrd KW 2,2 Fabr. Number: 111093 Pressing 2050mm x 3000 mm Shpallja është p ...
3175034.jpg
gisht thërrmohet Maschinen Lubimez FR 100
Self and self dismantling! Year of construction: 1989 Type: FR 100 Spindle: 30 mm ᴓ Stop: Aigner V: 380 KW: 2.4 / 3.0 Bo3k9y20 A: 5.8 / 7A HZ: 50 / 25 A Shpallja është përkthyer autom ...
3175026.jpg
Kunj makinë mërzitshëm Schleicher SM1,5/2
Pickup! Technical data: drill motor: 1.5 kW, 380 v, 650 Hz, n = 2800 / min. Stroke: 0-130 mm Bs8b7bf2s Feed force: at 7 bar 150 kp Gearbox: 5 spindles Division 32 mm, drilling recording M 10, P ...
3174988.jpg
Trima Trima BFM 310/110
Self and self dismantling! Year of manufacture: 03/00 Type: BFM 310/110 Weight: 8000 kg Pressure: 8 bar Voltage 400V / 50 A Control: Siemens - Sinumerik 840 D / 810 D / FM - NC Drilling and ...
3174979.jpg
Finiermaschine Marunaka Royal FX
Pickup! Blade tilt 0 °-60 ° 380 V Including knife 33bjsjvod Height 0 mm - 200 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3174932.jpg
Garner CW 2 GUBISCH CW 2
Self and self dismantling! Appropriate tool in listing: A3175092 and A3175105 Gubsich Centromat type CW 2 Angle combination for window and door production, with 50 mm diameter. Spindle length ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave