Profili i Dealer

Truck Center Süd Gmbh

Truck Center Süd Gmbh


Herr Josef Heissenberger

Holzschlag 127
7435 Unterkohlstätten

Austri


numrin e telefonit Trego


Spezialist für Aufbereitung von Maschinen in der Umwelt- und Forsttechnik sowie alles Rund um LKW’s

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3541117.jpg
Qiradhënie apo shitje para shredder Komptech Crambo 6000
Crambo 6000, hook, towing mechanism, bio cutter, magnetic drum, basket, 400, 320, motor animal 3a, radio remote control, central lubrication system Weight: approx. 27 to Bagthgxbh7 Transport leng... më shumë »
3742506.jpg
Drum makinë shqyrtimit Komptech MAXX
Machine is ready for use. Drum around 80 mm. Other drum sizes can be customized on request! Gydees2bk Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3734091.jpg
Drum makinë shqyrtimit Komptech Mustang
Machine is ready for use, drum 15/12 mm square Ndegl Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Truck Center Süd Gmbh

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*



ofron Machine
3541117.jpg
Qiradhënie apo shitje para shredder Komptech Crambo 6000
Crambo 6000, hook, towing mechanism, bio cutter, magnetic drum, basket, 400, 320, motor animal 3a, radio remote control, central lubrication system Weight: approx. 27 to Transport length mm: 6.745 Transport width mm: 2.470 ...
3742506.jpg
Drum makinë shqyrtimit Komptech MAXX
Machine is ready for use. Drum around 80 mm. Other drum sizes can be customized on request! Gydees2bk Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3734091.jpg
Drum makinë shqyrtimit Komptech Mustang
Machine is ready for use, drum 15/12 mm square Ndegl Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3734089.jpg
Drum makinë shqyrtimit Komptech Mustang
Machine is ready for use, Bb8ynljzgj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3734063.jpg
mbajtës material Fuchs MHL 360
Machine is ready to use new engine, including pliers, S3ma7p Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3734061.jpg
Shpejtësi e lartë Doppstadt AK 330S
Machine is ready for use, immediately available, BRA: 8646 h,. Ndefn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3734057.jpg
Composters Komptech Top Turn 3500
Machine is ready for use, available immediately Bb8yd0effj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3171503.jpg
shredder Universal (dru) Komptech Axtor 6010
Radio remote control, 2 drum speed, fixed tool holder incl. hack blades and shredder blade attachment, accessory shoe, automatically regulated Einzugsgeschw.Reibboden clamping pad XL, Magenttrommel, closed on one side, hopper wall ...
3484111.jpg
Pre-shredder Komptech Crambo 5200 Direct
Crambo 5200 direct, about 2400Bh trailer, ancestor parent band magnet, radio remote control screen baskets: 80 round, 125 x 125, 250 x 250, engine animal 4F / stage IV weight: 26 tons Transport length mm: 9.701 M2qcp Transport ...
3490497.jpg
Jepni hakerat Komptech Chippo 5010 CD
3 axle truck me hydro dirve, hack rotor: Chippo drum or Axtor Shredder drum,. Wood splitter, 2 drum speed 400/560rpm, auto. Einzugsgeschw.,. 9x2zixokb Discharge conveyor, optional discharge belt, weight. 32,000 kg Shpallja ës ...
3490466.jpg
Bimore me qera të yjeve Komptech Multistar one
Two factions of Star screening plant hook lift design! Eox0lth7c Extra long feedback screen deck: 60-90 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3485022.jpg
Bimore me qera të yjeve Komptech Multistar L3
3 fractions star screen! Coarse sieve deck: extended 60/90 Fine sieve deck: 10/25 with unification elements SHM Aggragat 70 KVA, can be operated via mains! 125A plug Weight: 24 tons Transport length mm: 11,500 Transport w ...
3484876.jpg
Qiradhë në shredder TCS Crambo 5000 Elektrisch
Crambo 5000 electric, trailer, parent band magnet, radio remote control screen baskets: 80 round, 125 x 125, 250 x 250, engine 200kW Weight: 24 tons Transport length mm: 8.800 Transport width mm: 2.549 Transport height mm ...
3483502.jpg
Shredder universale me qira (dru) Komptech Axtor ´8012 King Pin
Axtor 8012, C18 engine 552kW, engine tier 2, 2 drum speed 400/700, ancestor system, Shredder and hack blade attachment, radio remote control! Saddle semi-trailers: Total weight: 32. 000kg, Length: 11,600 mm Width: 2.550mm ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave